Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mellette maradjak? 6 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellette maradjak? 6 hónapja van egy párom. Eleinte nagyon boldogok voltunk annak ellenére, hogy különbözőek vagyunk. Sosem jött össze egy mozi, vagy egy vacsora, séta.

Figyelt kérdés
Eleinte ez nem érdekelt. Viszont én hamar ráuntam, hogy mindig csak kocsmázunk, máshová nem is igazán akar eljönni velem. Imád bulizni, meg meccset nézni. 27 éves, nincs munkája, már csak a szakdogát kéne megcsinálnia. Semmi ambíció nincs benne.Ingyen lakott nálam úgy, hogy én még diák vagyok, tanulok, szüleimnek pedig rossz az anyagi helyzetük.Próbálok neki munkát keresni,felajánlottam, hogy segítek a szakdogájában is. De mindig csak ígérgeti,hogy majd ő megcsinálja. Pár napja megkértem,hogy költözzön el.Nem tudom,hogy szeretem-e még, csak azt érzem,hogy elegem lett. Nagyon sokszor megsértett már, durva dolgokat mondott, amit néha csak viccnek szánt. Sokszor a fejemhez vágta,hogy mi jogon kérem meg,hogy fizesse a költségek felét. Mindezek ellenére nagyon féltem,hogy megint lecsúszik. Még többet fog inni és tönkreteszi magát.Nagyon szeret,de addig,amíg nem akar felnőni, nem tudok neki segíteni. 22/L
2010. ápr. 20. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a faszi egy here, csak rajtad élősködik. Dobjad kifele, de gyorsan!
2010. ápr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyen bunkó veled és nem akar megváltozni sem, akkor mi itt a kérdés? Hagyd ott!
2010. ápr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincsenek életcéljai, csak élősködik a szüleiden meg rajtad. Szerintem küldd el, mert csak rosszabb lesz.

Gondolj bele: ha együtt maradtok, akkor majd te tartod el? Hazamész a melóból és rögtön azt mondja főzzél kaját, takarítsál mert ő egész nap a tévé előtt döglött. Gondolom nem ezt akarod.

2010. ápr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!