Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Reggel engem a telon a "szundi...

Reggel engem a telon a "szundi"-funkció, ami többször ébreszt, üzemmódban ébredek. A párom megtiltotta. Vélemény?

Figyelt kérdés

nekem nagyon nehezemre esik, ébresztő megszólalásával rögtön kipattanni az ágyból, ezért 10 percenkét állítom az ébresztőt, tehát 3 szor ébreszt a telom és halkan és egyből kinyomom, tehát nem hosszasan zeng.

A párom kiborult, hogy nem vagyok rá tekintettel, ő még olyankor aludna, meg sorolhatnám.

és kötelez arra, hogy egyszer ébresszen a telom és utána keljek fel.

most bárki, aki nehezen ébred minden reggel, kipattanna az ágyból a párja kedvéért?


vagy úgy kérdezem: változtatna bárki az ébredési szokásain a párja kedvéért ha az igen nehezére esik, tehát nem holmi könnyen megtehető dolog a részéről?


2012. febr. 4. 08:51
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

"Gondolom, párod azután tiltotta meg, hogy már párszól megkért...?! "


nem.

helyből ordítva indított.

hétvégén szerettem volna tovább aludni, ő meg már korán reggeltől "ugrál"

és napközben felhozta a témát, hogy utálja, hogy hétvégén 10-12:00 kor kelek, hogy alig csinálunk valamit már este van és ebből jött a további téma az ébresztő.


és nem, egyáltalán nem normális hangnemben zajlott az egész.

ahogy elkezdte mondani, már vérben forogtak a szemei.


na asszem szép lassan így utálják ki egymást az életükből párok. (tudom nem szabad általánosítani)

2012. febr. 10. 18:27
 22/29 anonim ***** válasza:
29%
Miért kelsz 12 kor átalszoda az életed
2012. febr. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

nem tudom a helyemben hogy érezné más magát, aki minden nap fél 5-kor kel, 6 órákat tud aludni, és hétvégére már ereje sincs.

és megint és megint elaludtam a munkahelyről!

nem is hallom, hogy ébreszt a telo.


és még én legyek másokra tekintettel, amikor rám senki nincs :( holott én dolgozom, nem ő.

2012. febr. 18. 07:56
 24/29 anonim ***** válasza:
Az én párom durvább...nekem fél9-re kell beérnem suliba, 7kor bőven bőven bőven elég lenne kelnem. Ő 7kor indul. 6 órától 7 óráig folyamatosan ÜVÖLT a rádió a szoba végében. Ő ugyanis egy órán keresztül kel. Kértem sokszor, milliószor, de az az indok, hogy nem tud felkelni három szundira. Szerintem ti még nagyon jól jártok. A kompromisszum néhány alkalommal annyi volt, hogy negyed héttől üvölt a rádió. Hozzátenném, én félhományban és CSENDBEN tudok aludni csak, de a tv minden este megy lefekvéskor....(galérián alszunk, így nem egyszerű sem a rádió kikapcs, sem a tv...)...én megszoktam. A rádióra visszaalszom (természetesen az nem olyan...) a tv-ért meg minden este megy a harc. Általában nem én nyerek. Sajnos ez van. Nem tudom megváltoztatni a szokásait. Ő lakása, én lakom nála, tolerálnom kell. Az ára, hogy kevesebbet és rosszabbul alszom.
2012. márc. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ja, az kimaradt, hogy ő dolgozik, én meg egyetemre járok, nem sokára diplomázom.


L

2012. márc. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

"Ő lakása, én lakom nála, tolerálnom kell."


a párommal erről már beszéltünk.

Az én lakásomban és ha veszünk majd közös lakást abban is, határozottan elvárná, hogy úgy ébredjek, ahogy ő akarja.

Ezt előre leszögezte, ahogy ezzel egyetemben más és más elvárásait is, ellentmondást nem tűrve, kompromisszumot meg nem hallgatva.


Szóval ezek a társasélet árnyai.

2012. márc. 20. 20:21
 27/29 anonim ***** válasza:
Igen, ezek azért kemények sajnos. Bár! Én azért próbálom az általa sokat hangoztatott egyenrangúságot kiharcolni, ha néha elfelejtené. Pl. most megállapodtunk abban, hogy este 30 percet mehet a tv, (automatikus beállítás), és akkor én is boldog vagyok, meg ő is. A reggeli üvöltő rádiót, pedig már gond nélkül átalszom.....................
2012. márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

"Ezt előre leszögezte, ahogy ezzel egyetemben más és más elvárásait is, ellentmondást nem tűrve, kompromisszumot meg nem hallgatva"


Ez meg mondjuk, kicsit önzőségnek hangzik. Ne hagyd magad!! Ez nem fair! Miért neked kell tűrni? Én annak vagyok a híve, hogy az a jó kompromisszum, amelyik mindkettőnknek ugyanannyira FÁJ.

2012. márc. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
58%
Önszántadból vagy vele, úgyhogy ezen nincs mit sajnálni.
2012. márc. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!