Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megint megcsal a férjem vagy...

Megint megcsal a férjem vagy csak én beszélem be magamnak azt a bizonyos női megérzésemet?

Figyelt kérdés
Másfél évvel ezelött megcsalt a munkatársnőjével és akkor is egy pillanat alatt "jött" egy megérzésem,ami ugye be is igazolódott....mostanában ismét úgy érzem,hogy sunyi,nézem a telefonját,a laptopot de semmi jel.Nekem már az is gyanús ha korábban megy be melózni mivel akkor csinált ilyet amikor volt neki a csaj.Nem tudom eldönteni,hogy jók-e a megérzéseim vagy egyszerűen csak ennyire bizalmatlan lettem?
2012. febr. 4. 08:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mielőbb tisztázd le vele, de az is lehet hogy csak bebeszéled, mert hát ki bízik meg ezután a másikban. Mondjuk ha már 1,5 éve volt legutoljára és ezalatt nem láttál ilyet meg nem is éreztél és most hirtelen megint akkor lehet megint igazad van. Meg hát ez a korábban bemegy dolgozni pedig nem szokott dolog is ferde.
2012. febr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A megérzés szokta jelezni a tényt. Ha a megszokottnál jobban hanyagol (szex terén) akkor jó a megérzésed.

Sajnos aki ilyesmire hajlamos az nem változik később sem, csak óvatosabb lesz.

2012. febr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalás nem csak arra van hatással, hogy a férfi(máshol a nő) később is képes lesz megtenni. Az igazi probléma az, hogy - teljesen jogosan - megbomlik a bizalom köztetek.

Ő óvatosabb lesz, te körültekintőbb: egymás miatt lesztek feszültek, pontosabban mindketten kényelmetlenül fogjátok érezni magatokat egymással és külön-külön is, az ő 'ballépése' miatt. Sajnálatos, hogy most is neked kell törni a fejed azon, hogy biztos nem csal-e meg. Azt hiszem, hogy érdemes lenne mindezt elmondanod neki is, csak hogy tudja, mit tett anno és ez milyen hatással van rád és a házasságotokra a mai napig. Próbálj a lelkére beszélni - amennyiben olyan ember, akivel LEHET is beszélni, mert sokan egy ilyen női 'nyavalygásra' csak csapkodással meg morgással reagálnak.


Hadd kérdezzem meg, mik kötnek össze titeket? (gyerek, ház, stb)

2012. febr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig egy m. helyen dolgoznak a csajjal?

Nem próbált többet a csaj,pl. hogy váljon el érte a férjed?

Lehet,hogy csak gyanakvóbb lettél, az után.

Érdekes, engem is 1,5 éve csaltak meg,én is "résen " vagyok, de remélem nem ismétlődik meg, mert akkor vége,1 eélyt kapott.

2012. febr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 zeronibble ***** válasza:
91%
Én is ott akadtam meg, hogy még együtt vagytok. A házasságtörés szót mégis miért használták a régiek? Úgy sejtem bibliai eredetű, tehát sok évezredes a szóhasználat (nem tudok héberül, feltételezem elég hű itt a fordítás). Tehát több ezer éve tiszta, hogy az egyezség felrúgása ebben az esetben is érvényteleníti azt. Lehet új egyezséget faragni, kérdés mire elég. Ráadásul itt önként, sosem lemondásként, teljesen értelemszerűen marad abba a további párkeresés, ezért nem is értem.
2012. febr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszek a megérzésekben. Ilyenkor csak érzünk dolgokat, amiket szavakkal nem is lehet megmagyarázni, és pont ezért lehet akár igaz is.

A te esetedben ez azért lehet fontos, mert utoljára ilyet akkor éreztél, amikor tényleg megcsalt. És most megint ezt érzed. Ettől függetlenül lehet, hogy csak a bizalom elvesztése generálja ezt a furcsa érzést benned, és nincsen szó megcsalásról. Viszont ez is jelent valamit, hiszen nem bízol már meg benne úgy, mint azelőtt. Itt már talán nem is az a kérdés, hogy megcsal-e ismét, hanem hogy bizalom nélkül bírsz-e tovább ebben a kapcsolatban maradni. Én a helyedben beszélnék vele, és ha kiakad tőle, az se nem jogos, se nem fair. A reakciójából úgyis látni fogod, mi az igazság.

2012. febr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

Bírom az olyan tanácsokat, akik egyből azt mondják,hogy jaj rúgd ki,meg milyen szemét stb.

Lehet,hogy sokaknak furcsa, de van,hogy egy félrelépés megerősít egy addig talán rosszabb kapcsolatot. Rájönnek,hogy valamit nagyon elrontottak,de mégsem akarnak egymás nélkül élni.

Nálunk ez történt 3 éve. Köszönjük szépen,azóta nagyon jó a kapcsolatunk. Talán még az elején sem volt ilyen jó. Meg tudtuk beszélni ki mit rontott el (szerintem ez intelligencia kérdése), min kellene változtatni. Adtunk időt is,hogy megnézzük működik-e. És igen, fel sem merült azóta sem egyikünk részéről sem a megcsalás! Viszont ehhez kellett,hogy eldöntsük, hogy akkor tényleg lezártuk a múltat és megpróbálunk bízni.

Kérdező! Ahogy látom nálad viszont nem nagyon állt helyre a bizalom. Kérdés,hogy hosszúttávon tudod-e ezt csinálni!

2012. febr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%

Utolsó válaszoló: végre, hogy más is úgy gondolja,ahogy én!

Mi is pont így jártunk, mint TI!

Ha akarod,beszélhetünk priviben is!

2012. febr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 zeronibble ***** válasza:
100%

Nagyritkán van ilyen is. Hatalmas, messze nem mindennapos fejlődést feltételez. Ilyet a legtöbb embertől nem érdemes elvárni. Ezért általában jobb külön.


És arról meg nem is beszéltünk, mit tehet az, akit megcsaltak, hogy ne maradjon tüske a közben esetleg tényleg "megjavult" élete párjával szemben

2012. febr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén rákérdeznék. Ha mégis kiderül, hogy megcsal, akkor vége.
2012. febr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!