Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a dupláját keresem mint a...

Ha a dupláját keresem mint a párom, akkor elfogadható, hogy ő menjen el helyettem gyesre?

Figyelt kérdés
Vagy a gyereknek szüksége van az anyjára? Van máshol ilyen, hogy az apuka vigyáz a babára, míg az anyuka szépen keres kettejük helyett is? :)
2012. febr. 4. 16:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
9%

"Vagy a gyereknek szüksége van az anyjára?"


Ha ezt a kérdést ebben a formában feltetted, nem vagy érett az anyaságra. Már miért ne lenne rá szüksége, mondd?

Amúgy ha annyira jól keresel, akkor a GYED-ed is szép összeg lesz. Én nem csinálnám meg azt, hogy ne lássam a gyerekem első lépteit, vagy első szavait, vagy ne én szoptassam, mindössze azért, mert ezzel pár tízezressel többet kapok...

2012. febr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ, hogy boldogul az apuka a gyerekkel.
2012. febr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
16%

szerintem szülje is meg és szoptassa is az apuka,te meg addig nyugodtan tudol pénzt keresni

:))

2012. febr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
36%
Volt ismerősi körben, aztán évek múlva anyuka félrelépett, mert nem tudott felnézni a párjára. Azért szükség van anyára. Nem lehetne csak egy évig legalább ha otthon lennél, vagy részmunkaidőben és bébiszitter, Főleg úgy tudnál szoptatni és a párod is dolgozhatna.
2012. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Igen szüksége van rám, nyilván úgy értettem, hogy állandóan szüksége van- e rám. A pár tízezerrel az nálunk 200ezerrel jelent többet. Viszont tényleg nem vagyok még érett, előre gondolkodtunk 2-3 évvel :):)

Felmerült a kérdés, és ő is azt mondta szívesen maradna a picivel otthon.

2012. febr. 4. 16:48
 6/21 A kérdező kommentje:
Első évben persze, hogy én maradnék otthon. Nyilván szoptatnám, nem hagynám csak úgy ott. Úristen. De utána 2 évig vigyázna rá apuka.
2012. febr. 4. 16:50
 7/21 bánomisén ***** válasza:
100%
Az én ismeretségi körömben volt nem egy olyan család, ahol apuka maradt otthon gyesen és semmi gondot nem jelentett senki számára, a gyerekek sem szenvedtek pszichés traumát emiatt. Persze, hogy szüksége van a gyereknek az anyjára, de te nem elhagyni készülsz a gyerekedet, hanem dolgozni jársz.
2012. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen rendben van.
2012. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
Így már más, ha az első évet otthon töltöd, kint 1 éves kortól bölcsibe adják már a piciket, ha ott nem probléma, akkor nálatok se.
2012. febr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Barátnőm gyerekei bölcsibe járnak, azóta nem igazán szimpatikus a dolog. Én is itthon voltam kicsinek, nem szívesen adnám be 3 éves kora előtt az én gyerekemet sem.
2012. febr. 4. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!