Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja a férjemet,...

Miért zavarja a férjemet, hogy szülés után jobban nézek ki, mint régen?

Figyelt kérdés
1 éves a kislányunk, én 24 vagyok, a férjem 28. Ő egy kicsit megpocakosodott, de ahogy láttam rajta, őt nem zavarja. Viszont engem zavartak a plusz kilók magamon. Régen a 174 cm magasságomhoz 80 kilót nyomtam. Ami nem túl ideális. Soha nem mondtak kövérnek, mivel magas vagyok, szépen oszlottak el rajtam a kilók. Viszont szülés után elkezdtem tornázni. Most 64 kg vagyok, és remekül érzem magam. A cicim is megnőtt terhesség alatt, és nem is ment össze egyáltalán, aminek meg pláne örülök. De őt zavarja ez az egész. Szerinte biztos más pasi van a háttérben, vagy flörtölgetek, és még sorolhatnám. Próbáltam beszélni vele. Elmondtam neki, hogy fiatal, 24 éves felesége van, aki ráadásul anyuka is, nem hagyhatja el magát az ember. Akkor bezzeg pöffeszkedik, amikor a haverjai dícsérnek. Megkérdeztem, hogy jobban örülne, ha szétfolynék mellette a kanapén, és chipset zabálnék? Rendes érveket nem tud felhozni, nem tudom mivel térítsem észhez. Segítsetek légyszi! Adjatok valami tanácsot.
2012. febr. 4. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem irigykedik

nem lehet?

én irigy lennék kicsit páromra, ha most tök szépen kigyúrná magát mert én viszont nem vagyok épp feszes

vékony vagyok, de rám férne egy kis edzés

mondjuk akkor én is tuti rászánnám magam :)

2012. febr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam győzködni, hogy tornázzon velem. De folyton jött valami kifogással. Úgy viselkedik mint egy nagy gyerek. soha nem láttam ilyennek.
2012. febr. 4. 16:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Félt, féltékeny, bizonytalan magában, tavasszal hívd magaddal futni is.
2012. febr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pedig tudja, hogy mennyire szeretem, nem értem miért féltékenykedik. Még ha okot adnék rá. De nem adok
2012. febr. 4. 16:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem attól fél, hogy ha nem hozzád "csinosodni", szóval ha nem fog jobban kinézni, akkor keresel egy másikat helyette. De szerintem ezzel idővel majd megbékél.
2012. febr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én férjem is mondogatott hülyeségeket, mondjuk én nem lettem kevesebb csak átmenetileg a szoptatás alatt szülés után, inkább formásodtam sokat. Mivel konditerembe járok ő is azt hitte, hogy van valami a háttérben mert nem is nagyon vágytam szexre...ja és ő is megpocakosodott! (:
2012. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!