Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor éreztétek,...

Szülés után mikor éreztétek, hogy olyanok vagytok "ott lenn" mint régen?

Figyelt kérdés
8 hónapja szültem,igaz intim tornázok is, és ma megjegyezte a párom,hogy szűkebb vagyok. A torna miatt van, vagy másnál is tovább tartott a szervezetnek visszaállni.???
2011. júl. 2. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2 éve szültem, és szűkebb vagyok, mint előtte, ez már így marad, pedig nem intimtornáztam.
2011. júl. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
14 hónapja szültem és én is szűkebb vagyok mint azelőtt! De azt hiszem ez nem baj!:)
2011. júl. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4,5 hónapja szültem, de nekem ugyanolyan, mint előtte. Nem lett se szűkebb, se tágabb. Pedig repedtem, szakadtam, vágtak, stoppolt a doki másfél órán át. Annyi bajom van csak, hogy a gátmetszés helye belül érzékeny, de csak a behatolásnál. Utána (kb. 10-15 másodperc) viszont már tényleg ugyanolyan, mint szülés előtt.
2011. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Most vagyok 6 hónappal szülés után, mostanra jöttem teljesen rendbe. Én is repedtem és vágtak is.

Eleinte nagyon megszenvedtem a szexszel, pokoli volt.

Most már pont olyan, mint előtte.

2011. júl. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit ertetek azon, hogy szukebb? Az izom egy

gyerekfej-nagysagra is kitagul, szexnel is minel erosebb a vágy, annal jobban, aztan mikor nincs izgalmi allapot, akkor meg egeszen szoros a huvely, egy cseresznyemagot se lehet betenni. Szoval nem ertem, mire vonatkozik egy szukebb-tagabb hasonlat, a huvely szukul-tagul, tokeletes zartsagra es 35 centis nyitottsagra is kepes, allapot kerdese... (35/L)

2011. júl. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is szűkebb vagyok és nekem még nagyon fáj a szex...:( 3 és fél hónapos a babó.
2011. júl. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fél év alatt jöttem helyre, habár a szex jó, de nincs erőm.
2011. júl. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

15 hós a lányom

szerintem sosem leszek a régi.

2011. júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sztem sose lesz a régi senki ott lent,nekem 2éve volt szülésem nekem is szükebb és feszengö érzésem van szex közbe mintha félnék valamitöl.ez már nem lesz a régi soha.és igy már nem is olyan a sex...
2011. júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

07.31-el egyet értek, ez nem egy merev kémcső hogy szűkebb lett... max nem tudtok annyira ellazulni mint régen ezért a szűkebb érzés.

Az intim torna amúgy biztos nem tesz rosszat! Tudatosabb leszel ezzel a testtájaddal kapcsolatban és a "szorításod" is erősödhet, lehet ezt érzi a férjed.

2011. júl. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!