Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van aki Dr. Makai Zsolt...

Babi0906 kérdése:

Van aki Dr. Makai Zsolt nőgyógyásznál szült nem olyan régen? (Jahn Ferenc Dél-Pesti) Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. febr. 3. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:

December 3-án szültem a második kislányomat a Jahn Ferenc kórházban.

Sokáig gondolkodtam,hogy ő legyen e a fogadott dokim.Kétszer voltam nála terhességem elején,szimpatikus volt,figyelmes,nem tűnt pénzéhesnek sem,de úgy érzetm,hogy valahogy nem az "igazi",nem a "mi emberünk".Találkoztam egy anyukával,akinek szülés után pár hónappal műteni kellett a gátsebét,annyira nagyot vágott és szörnyen is lett összevarva.Nekem az adta meg a végső lökést,így a másik orvost,Páczai Anita doktornőt választottam.Nem bántam meg,végig nagyon kedves,alapos volt,magánrendelésére jártam,a szülésért nem mondott árat,ahogy mondta a magánrendelése árában benne van,így mi 50 e ft-ot adtunk.Gátvédelemmel szültem,egy icipicit repedtem,de nem kellett összevarni,másnap már meg sem éreztem,utána mindennap kétszer is bejött megnézni minket..Amikor bementünk egyébként Makai volt az ügyeletes,de nem "találkoztunk",mert mire beértem már bent volt a doktornő is.

A szülésznők kedvesek,a csecsemősökkel sem volt problémám,igaz,volt köztük egy nagyon flegma..


Mi érdekel még?Szívesen mesélek:)

2012. febr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi a választ, bár ez most egy kicsit letaglózott, mert én hozzá járok magánrendelésre terhesgondozásra és úgy voltunk a párommal, hogy felkérjük a szülésre is, mivel megbízhatónak tartjuk és nagyon rendes meg figyelmes. Eddig csak jót hallottam róla és erre nem számítottam. A kérdést azért is tettem fel mert nem sokat olvastam még róla pedig úgy tudom elég sokan szülnek nála :( Én igazából a császártól félek és azért szeretném ha lenne orvosom, mert nem akarom, hogy ha van valami baj akkor egy idegen orvos aki esetleg 2 napja ügyeleteben van lásson el. Egyébként minden érdekelne :) Soha nem volt nő nőgyógyászom, milyen? Az orvosokról meg szülésznőkről csak jót hallottam még de a nővérekről akik a csecsemőosztályon vannak csak rosszat :( Úgy tudom nem valami segítőkészek (szoptatásban stb.) Egyébként nekem első baba. Nem tudod, hogy a szülőszoba látogatást hol lehet megérdeklődni?
2012. febr. 4. 09:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia,


amit írtam,hogy nekem is nagyon szimpatikus volt,de valahogy éreztem,hogy nem az igazi-szerintem halgass az ösztönedire,olyan orvos vagy klinika úgy sincs,akiről csak csúcszuper véleményeket lehet hallani.


Korábban,nekem sem volt női nőgyógyászom,Páczai Anitát egy kolléganőm ajánlotta,aki nála szülte a kisfiát.Igazából nincsen különbség,hogy nő vagy férfi,a lényeg,hogy jó orvos legyen és megbízzál benne.Szerintem nagyon rendben van,lelkiismeres,a G1 intézetben is van magánrendelése,ami úgy tudom elég komoly helynek számít a nőgyógyászati rendelők között.Én a váci utcai magánrendelőjébe jártam,ott 10 e ft a terhesgondozás,ad számlát,a szülésért nem mond konkrét összeget.Lelkiismeretes,mindig elérhető telefonon,mikor elment a magzatvíz telefonon szóltunk neki,és mire mi beértünk már ott is volt a kórházban.Vajúdás alatt is ott volt,ha kell,láthatalanul,ha kell nagyon is láthatóan:)Tényleg nem tudok rosszat mondani,maximálisan elégedett voltam/vagyok.

A látogatást az egyik szülésznő szervezte,őket kell megkérdezni,talán még meg is van a telefonszáma,este előkeresem Neked.

Csecsemősök között a legtöbb teljesen normális,van egy-két kirívóan bunkó,de egy-két kirívóan aranyos is:)Fürdetésben,szoptatásban nekem segítettek,igaz volt már tapasztalatom.

2012. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A telefonszámot megköszönném, mert szeretném megnézni, hogy hol fog lezajlani az egész :) Akkor gondolom te is voltál szülőszoba látogatáson? Felhívtad őket és megbeszéltetek egy időpontot és körbevezettek?
2012. febr. 4. 13:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szülőszoba látogatással kapcsolatban keresd Horváth Lajosné (talán Marika???) kispesti vezető védőnőt:

290-2151

30/605-1601

2012. febr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!