Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nőnek van esélye?! Ki...

Minden nőnek van esélye?! Ki hiszi el ezt a marhaságot?

Figyelt kérdés
Fókuszban ötvenes-hatvanas, jól konzervált, ismert nők azt hazudják, hogy MINDEN nőnek van esélye. Annak is, aki egész életében keményen dolgozott (ez meg is látszik rajta), nincs agyonplasztikázva és pénze sincs? Az ilyen korú pasiknak 20 éves bombázók kellenek.

2012. febr. 4. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
De MIRE van esélye? :D
2012. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Meg kell találni azokat pasikat akiknek nem a 20 évesek kellenek mert többségben vannak , csak azért jár kel körbe ez a dolog mert ezt ragadják ki, mindig a kivételt mert ez a hír. Aki keményen dolgozott is lehet igényes.
2012. febr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem van esélye, mert mindenki megöregszik egyszer, és sokan már csak érdekből is szeretnének maguk mellett tudni egy párt, aki ha betegek, rosszul vannak, tudja ápolni, mentőt hívni. Sokan férfiak,nők egyaránt félelemből nem maradnak egyedül, ami érthető. Tehát szerintem másnem 50-es éveiben mindenki elgondolkodik, hogy jó lenne valaki mellé.


Az azért nem igaz, hogy 50-60-as pasik fiatalokkal futnak, mert az ennyire fiataloknak nem kellenek. Esetleg néhány apakomplexusos lánykát ki tudnak fogni, de az úgysem lesz hosszútávú. Tehát ha fiatalabb nőkben gondolkodnak, akkor is min. 45 az a korosztály, akik hajlandóak velük komoly kapcsolat terén szóbaállni.

2012. febr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Ötvenes-hatvanas pasi, meg a 20 éves bombázó. Na, persze, hogy meghaljanak mind a ketten. Egyik az erőlködéstől, a másik a röhögéstől.
2012. febr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Én 50 évesen ismertem meg a páromat, ezelőtt 4 évvel. Most vagyok a legboldogabb életemben. Nem vagyok agyonplasztikázott, millióim sincsenek, és bombázónak sem vagyok mondható. Egy átlagos, molett nő vagyok, aki szereti az életet. Nem akarom magam azokhoz a nőkhöz hasonlitani, akik a Fókuszban szerepeltek. Jól néznek ki, de attól hogy sikeresek, még évekig éltek boldogtalanul, egyedül vagy éppen gyerek nélkül.
2012. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Már miért ne lenne mindenkinek esélye?

Azért minden nő képes arra, hogy ápoltan és igényesen megjelenjen.

2012. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem azért, de a kemény munka nem zárja ki a párkapcsolatot.

Anyukám is keményen dolgozott, sőt a családomban mindenki, mégis férjhez mentek fiatalon.

2012. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Azt pedig kénytelen vagyok megemlíteni, hogy nagy korkülönbséggel is létezik hosszan tartó, boldog kapcsolat. A barátnőm most ment férjhez, a férje majdnem 40 évvel idősebb nála, és sosem volt egyikük sem boldogabb. Egyiküknek sincsenek sem komplexusai, sem milliói.


Az érzések nem korhoz kötöttek.

2012. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A több kisgyereket nevelőknek nincs esélyük. Bár szerintem már nem lesz olyan szoros az a kapcsolat,amiben már nem alapítasz családot, nincsenek közös gyerekek, azért még lehet találni társat 50-en túl is.
2012. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8.

Most még lehet, hogy boldogok, de hogy lesz így a barátnődnek gyereke? Én nem borítékolnám a hosszú távú kapcsolatot.

2012. febr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!