Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és az anyám...

15 éves vagyok és az anyám eltűnt és csak levelet hagyott hogy már nem bírja az apám mellett. Nem tudom hol van és hogy jól van-e. Nem tudom mit tegyek hogy el-e mondjam valakinek vagy valami. Van valakinek valami tanácsa hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kérem az értelmetlen kommentelők kíméljenek mert nagyon szarul érzem magam.
2012. febr. 5. 23:09
1 2
 11/14 bánomisén ***** válasza:

Írj neki privit, lehet, hogy a falán azért nem válaszol, mert ott látható és nem akar nyilvánosan levelezni.

A felnőttek egyébként egészen furán tudnak viselkedni időnként. Még azt is el tudom képzelni, hogy azért nem válaszol neked, mert annyira hiányzol neki, hogy csak rosszabb lenne neki. Mi, felnőttek olyan ostobák tudunk lenni néha...

Fel a fejjel, gondolj arra, hogy megvan az anyukád és jól van. Írj neki, előbb-utóbb úgyis válaszolni fog, végülis az anyukád, te meg a fia vagy.

Nagyon sajnálom, hogy ez történt veled, tényleg... :-(

2012. febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Privátot is írtam már neki sms-t is küldtem de semmi. Még annyi hogy ezt szerintetek elmondjam a barátaimnak mert furcsálják hogy mostanában olyan letört vagyok.
2012. febr. 6. 22:20
 13/14 bánomisén ***** válasza:
Nyugodtan elmondhatod, sőt, szerintem az osztályfőnöködnek is mondd el, rá is tartozik, hogy miért változtál meg.
2012. febr. 7. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ofődnek mondd el, legalább ő tudja, hogy miért vagy annyira pocsékul, esetleg miért teljesítesz rosszul.

(Sajnos én egy szomorú példát tudok; egy volt osztálytársamnak meghalt a nagymamája, aki nevelte, nagyon-nagyon maga alatt volt, de beszorította a száját, nem hogy a legjobb barátjának, hanem ofőnknek sem mondta el. Aztán másnap egy tanár, aki nem tudott semmit, kihívta felelni, jól befenyítette és hozzávágott egy egyest, mert "biztos lesz.rta a tanulást". Szóval jobb legalább ofőnek szólni, hogy ne bánthassanak mások.)


Remélem, hamar megoldódik és hazamegy vagy legalább jelez neked, mit hogyan és mikor..

Meg, közeli barátoknak, elmondhatod. Azért mégiscsak, hátha tudnak erősíteni lélekben, van kihez odamenni.

Sírni pedig nem szégyen, akkor sem ha fiú vagy. Én is szoktam, ha muszáj.

2012. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!