Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy bírjátok ezt?

Ti hogy bírjátok ezt?

Figyelt kérdés

Régebben diákirodánál dolgoztam és ott az van,hogy aznap szólnak,ha menni kell dolgozni.Vagy jobbik esetben előtte való nap.Nem tudtam olyan munkát kérni,ami ott állandó.Szóval az engem nagyon kikészített,hogy napra késznek kellett lenni,és ha felkeltem és elterveztem a napom,hogy aznap mit fogok csinálni,akkor egy telefonhívás agyonvágta az egész napomat.Már lassan attól görcsbe rándult a gyomrom,ha megszólalt a telefon,mert tudtam,hogy menni kell,azonnal és ki tudja,hova,lehet,hogy a város másik felére és térképet is kell vinni.Nagyon kikészültem olyankor.Ha meg nem fogadom el a munkát,annak nincs semmi értelme,mert nem hívnak többet.Még hozzáteszem,hogy alapból nem bírom,hogyha hirtelen megváltoznak a dolgok.


A másik:nem szeretek nagyon kimozdulni emberek közé.Mármint szeretek barátokkal lenni,akikben megbízok,vagy olyan helyre menni,ahol ismerek mindenkit,szórakozni is szeretek,de mindig van bennem egy kis félelem,amikor egyedül kell utaznom.Persze attól még megyek,nem arról van szó,hogy bezárkózok...de nagyon szorongok emberek között.Például amikor boltban kellett dolgoznom és embereket kiszolgálnom,már sokszor a sírás határán voltam,mert egyszerűen gonoszak.Ha véletlenül bénázok,kinevetnek és csak addig kedvesek,amég ki van nyalva a s.ggük.Ezért nem szerettem ezt a munkát,csak azt a részét,amikor nem kellett embereket kiszolgálnom.Pedig a kiszolgálós munkának elvileg javítania kellene a kommunikációs készséget.Hát én azt hiszem,inkább egy kicsit antiszociális lettem miatta.

Szóval most előfordulhat,hogy hirtelen megint hívni fognak,el akarom fogadni,mert ez a munka tetszik,szeretem és kell a pénz,de be vagyok tojva,nyugtalan vagyok,mert utazni kell,emberek között,akik gonoszak és megszólnak hülyeségek miatt.Mit csináljak,hogy ne készüljek ki?Szeretném végre jól érezni magam,de a hülye szorongás miatt nem megy.22n


2012. febr. 6. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp fordulj pszichológushoz, mert ezt magadtól nem fogod tudni megoldani. Ő sokat segíthet, több önbizalmat adhat.
2012. febr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
keress egy olyan allast amikor egy irodaban ulsz egyedul, elzarva....
2012. febr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Próbálj meg keresni egy biztosabb melót,mert ez tényleg nem jó.
2012. febr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Első:Pszichológushoz nem igazán szeretnék menni.Már voltam és nem oldódott meg:S

Középső:Az nem lenne rossz:D

Utolsó:Akkor nemcsak én vagyok így vele?Amúgy régebben hordtam újságot,azt szerettem,szerintem jót is tett:)

2012. febr. 6. 13:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, ez mindenkit kikészítene, mármint ha állandóan ugrásra készen kéne állnia, és vagy hívják, vagy nem.


Viszont szerintem attól ne félj, hogy ha csak egyszer is nemet mondasz, akkor többet nem hívnak. Nyilván más is visszautasítja néha, ha már más programja van. Persze az biztos nem jó, ha folyton elutasítod, de szerintem egy bizonyos határig semmi bajod nem lesz belőle, majd felhívnak akkor mást.


De tényleg az a megoldás, hogy próbálj inkább egy nyugodtabb, stabilabb munkát találni.

2012. febr. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

23:45 Most úgy vagyok a munkával,hogy egy koldus ne válogasson:D Nagyon nincs munka.De ha ez mindenki mást kikészítene,akkor lehet,nem is én vagyok az ufó:DCsak amikor diákmunkás voltam én azt láttam,hogy akiket hívnak,azok boldogan bemennek,meg se kottyan nekik,hogy elcseszték a napjukat.Nekem meg igen.Ki nem állhatom azt,amikor végre sikerül megnyugodnom,elfoglalom magam,erre megcsörren a telefon,hogy azonnal menjek.Ilyenkor föl tudnék robbanni.

Amúgy már egy jó ideje azon vagyok,hogy találjak szórólapos munkát,de nem olyan egyszerű ez már,mint régen:(Megkérdeztem azokat,akik hordják az újságot,hogy hol tudnék jelentkezni és soha nem mondanak semmi konkrétat,hanem összevissza beszélnek.

2012. febr. 7. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!