Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is van olyan személy a...

Másnak is van olyan személy a családban, aki naponta iszik alkoholt? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Nekem mindkét szülőm...
2011. dec. 27. 13:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Egy lényeges dolog felett elsiklottál. Mennyit iszik?
2011. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
42%

Én pl.

Másképpen nem is bírnám elviselni a hü*lye családom...

2011. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Nekem volt sajnos és úgy megkeserítette az életem, hogy szégyellem, de azt kívántam bárcsak meghalna, mert mindenkinek jobb lenne. Meghalt, most meg furdal a lelkiismeret már 10 éve. Előtte mindent próbáltam, hogy segítsek, de nem ment
2011. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%

Elso,

Lenyegtelen hogy mennyit, a lenyeges hogy minden nap. Tehat alkoholista/alkoholfuggo.

2011. dec. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Apám 20 éve minden nap megiszik egy fröccsöt vagy sört. Soha nem láttam részegen, sosem volt agresszív, nem jár kocsmába, nála ez olyan, hogy egy napos kemény fizikai munka után jólesik neki kivenni egy sört a hűtőből és tv-zés közben meginni. Tehát nem feltétlenül rossz.
2011. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom megmondani pontosan, hogy mennyit, de napi 7 sör tuti, plusz ehhez vodka, pálinka, meg ami éppen van. A munkájukat elvégzik rendesen, de ha itthon vannak, beszélni nem lehet velük, mindenbe belekötnek, agresszívek.

Azt mondják, hogy ők ezt megérdemlik, mert megdolgoznak érte.

2011. dec. 27. 13:09
 7/19 anonim ***** válasza:
48%

"Lenyegtelen hogy mennyit, a lenyeges hogy minden nap. Tehat alkoholista/alkoholfuggo."


Alkoholfüggő? Alkoholista? Röhögnöm kell. Max. a definíció szerint. Egyébként egyáltalán nem lényegtelen. Ebéd előtt bedob valaki egy felest, meg filmezés/meccsnézés közben legurít egy sört, azzal még nincs semmi baj.


Mindjárt más, ha minden nap beáll, mint a gerely.

2011. dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%

Nem az a lényeg, hogy minden nap. Ez hülyeség, a mennyiség számt.

Sokan a vacsorához isznak egy pohár vörösbort vagy egy sört, ami nagyon egészséges!

Akkor van baj, ha valaki részegre issza magát minden áldott nap.

2011. dec. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

# 4

mint mindig, most is hülyeséget írsz.

attól nem lesz valaki alkoholista, hogy napi szinten "nyel" egyet. addig semmi baj nincs, amíg tud mértéket tartani

2011. dec. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
6%
Lehet, hogy elitélsz, vagy tévesen itélsz meg, de mi a férjemmel minden nap iszunk egy picit. Reggel éhgyomorra 2 cent házi pálinkát, a reggelihez másfél deci vörösbort, az ebédhez ketten egy üveg 3 %-os /nagyon gyenge/ sört. Ebből még sohasem volt probléma sőt: megitélésünk szerint ennyi nagyjából szükséges is az egészséghez. Nem vagyunk függők. Ha vendégségben vagyunk, soha nem kérünk, de otthon ez a szokás.
2011. dec. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!