Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30éves férfi vagy és otthon...

30éves férfi vagy és otthon laksz, miért?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 14:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
igen, itthon a feleségemmel. az ő szüleinél. hogy miért? mert nincs pénzünk saját lakásra. tizenvalahány milliót 30 évre meg nem akarunk felvenni azért, hogy aztán egy panel lyukban kelljen életünk végéig éldegélnünk. albérletbe pedig azért nem megyünk, mert felesleges pénz kidobás lenne.. majd ha sikerült összegyűjtenünk annyit, akkor a tetőteret építjük be magunknak. és így külön is leszünk, és mégsem kell teljesen eladósítani magunkat. azért.
2012. febr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Hát az emberek általában otthon laknak, kivéve ha sok pénzük van, és szeretik a kényelmet, akkor szállodában.
2012. febr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
még annyit hozzátennék, hogy teljesen külön kasszán vagyunk természetesen. csak épp itt lakunk. kényelmesen elférünk, senkit nem zavarunk, szóval nincs ezzel semmi probléma.
2012. febr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Vagy anyuci kedvence, vagy nincs pénze lakást venni.
2012. febr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Őő elfelejtettem odaírni,hogy azokra gondolok itt most,akiknek nincsen családja : ) Szóval a kérdés,hogy miért van egyedül,miért van a szüleivel,nem e kell neki egy társ : )
2012. febr. 6. 14:17
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Manapság nagyon nehéz saját házat venni. Most minek menne albérletbe, ha jól megvan a szüleivel? Teljesen értelmetlen lenne, én ugyan nő vagyok, de én sem mennék el, ameddig nincs saját házam. Minek laknék albiban? Csak viszi a pénzem és magányos lennék.
2012. febr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

Első hallásra ciki, ha egy férfi 30 évesen az anyja szoknya mellett él. A valódi ok: alacsony bérek, a megtakarítás hiánya (ugyanis miből??!), s igen, akinek nincs társa, bolond lenne egyedül fizetni egy albérletet, mikor a szülői házban is remekül megvan, pláne ha normális társasági életet él, és szinte csak aludni jár haza, mert egyéb időben a havarokkal van (munka után) vagy épp társat próbál találni.

Szóval nem kell minden ilyen férfit elítélni. Az csak a menő amerikai filmekben van, hogy egy 30-as férfi egyedül él, a hatalmas (saját) lakásában, jól is néz ki, és csak rád várt eddig... (ha nő a kérdés kiírója)

2012. febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

Van egy ismerősöm (40 körüli férfi) akinek van saját lakása, ami hitelmentes, mégis otthon lakik a szüleivel. Mikor megkérdeztem miért, a válasz ez volt: "Sokkal jobban kijövök anyagilag,nem kell rezsit fizetnem,mert anyám nem várja el, a kaja is ingyen van,sőt mivel a lakásomat kiadtam albérletbe,így még van plusz jövedelmem is. Nem kell magamra mosnom és takarítanom."

Szerintem ezt nem kell kommentálnom!

2012. febr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Anyuci kedvence vagyok. Komolyan. És nem is szándékozok elköltözni anyagi okok miatt. Külön lakást/házat egyikünk sem tudna fenntartani. És nem fogom hitelbe verni magam csak azért, hogy azt mondhassam, hogy nem anyámmal élek. Mivel egyke vagyok, ő meg elvált, előbb-utóbb úgyis szüksége lesz a segítségemre.
2012. febr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

Sokszor én is anyámékkal lakom pedig van házam.A rezsit meg a bevásárlásokat én biztosítom a fizetésüket így félre tudják rakni nyugdíjas éveikre.

Tehát én nem spórolásból lakok velük.

2012. febr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!