Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30éves férfi vagy és otthon...

30éves férfi vagy és otthon laksz, miért?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 14:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
71%
Igaz még nem vagyok 30 éves.
2012. febr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
29%
Utolsó: Ha a hozzászóló anyukájának ez nem tetszene, akkor már rég kirakta volna! Ha ez jó mindkettőjüknek, akkor minek nehezítsék meg az életüket, mert ez a 'szabály', hogy külön kell költözni... Annyira nem értem egyesek milyen életet élhetnek, ha ennyire nem bírják élvezni és ilyeneken aggódnak!! A saját életüket nehezítik csak meg ezzel!
2012. febr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Igen nő vagyok,és nem ítélkezek senki felett,csak kíváncsi vagyok,ki mit gondol erről!Van egy ilyen ismerősöm,aki 30éves férfi és a szüleivel él egy lakásban,és csak választ szerettem volna kapni,hogy ez milyen okokból kifolyólag történt így.Nem talál e magának megfelelő párt és azért lakik így,vagy pedig nem tud elszakadni az otthoniaktól.Nem nézem le egyáltalán ezt a dolgot.A családunkban is van ilyen,a nővérem a párja szüleinél laknak,ott is van már egy kisgyerek,az emeletet berendezték "második lakásnak".Néha akad egy két probléma,azt hitték csak átmeneti a dolog,pár évre szól,de sajnos nem tudják megoldani anyagilag,hogy saját házba költözzenek,pedig már igencsak kiéleződnek a problémák.Erre is kíváncsi lettem volna,hogyha esetleg ilyen helyzet áll elő,akkor mit lehet tenni? : ) Köszönöm szépen mindenki válaszát!
2012. febr. 6. 16:23
 14/21 anonim válasza:
Mert németben dolgozok, hétvégén jövök csak haza. A két itthoni lakásomat pedig én is inkább kiadom mint, hogy a hétvégékre tartsam fenn.
2012. febr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
95%
A párom 28 éves koráig az anyjával lakott. EGyszerűen nem volt előttem annyira komoly kapcsolata, aki miatt el kellett volna költözzön, és inkább lakott vele, mint egyedül, és anyagilag is jobb volt. Összejöttünk, 4 hónap után már külön voltunk anyóstól.
2012. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem csak élősködik valaki a szülein, hanem igyekszik beszállni a költségekbe és megosztják a munkát, akkor semmi elítélnivaló nincs benne.
2012. febr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
90%

Párom 30 lesz lassan,szüleivel lakik.

Miért?

Mert előttem nem volt olyan akivel összeköltözött volna,egyedül meg minek,hisz nagy családi házban bőven elférnek.

Viszont most változás van,lassan költözünk össze,semmi kifogása nem volt hogy ő maradna a szülőkkel.

2012. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Gratulálok az összeköltözésekhez,sok boldogságot : )
2012. febr. 6. 20:48
 19/21 anonim ***** válasza:
46%
Amelyik férfi 30 évesen még a szüleinél él, abból már nem lesz semmi. Jobb elkerülni.
2012. febr. 7. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Lásd Gangszta Zoli mi? :)
2012. febr. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!