Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért nem tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nem tudtok elképzelni kapcsolatot erősen gyengénlátó fiúval? Kérlek soroljatok olyan okokat, élethelyzeteket, ami miatt féltek egy ilyen kapcsolattól.

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem vagyok egy szomorú, világtól elzárkózó típus. Mindig jókedvű, általában mosolygós alkat vagyok. A kérdés inkább arról szól, hogy keresem azokat az okokat, ami miatt féltek belemenni egy ilyen kapcsolatba. Lehet hogy olyan dolgokat írtok majd, amiken nem tudok változtatni, de kíváncsi vagyok, hátha írtok olyat is, amin esetleg tudok.

Hozzáállásomat tekintve inkább félénk típus vagyok, talán azért, mert belül félek az elutasítástól...

Nem érzem magam elveszettnek, középvezetői szinten dolgozom, van lakásom, szeretek szórakozni... Minden nap este hét körül érek haza, tehát egyáltalán nem mondható hogy otthonülő típus lennék.

Kicsit talán kettősség jellemző rám, a kettősség abban áll, hogy én egy igazán intelligens, kedves felsőfokú végzettséggel rendelkező partnert képzelek el magam mellé aki tetszik is mint Nő (nem modell alkat, de fogjon meg benne valami) Ez az egyik oldal. Másrészről viszont belegondolok egy ilyen már-már számomra tökéletesnek mondható lány helyzetébe: jó sulit végez, végzett, kedves, okos, minden ujjára talál jobbnál jobb pasikat.

Bennem viszont semmi "különleges" nincs azon túl hogy rossz a szemem. Az átlagnál szerencsétlenebb arcberendezéssel rendelkező, de kedves, jófej, értelmes srácnak tartom magam, mindez viszont úgy tűnik nagyon kevés...

Talán a legnagyobb baj az önbizalom hiánya, azt viszont magamtól nem tudok építeni, sajnos azok a tapasztalatok hogy meg sem szeretnének ismerni a lányok általában, nem adnak túl sok okot az önbizalomra :D

Persze én is tudom, hogy egy önbizalomtól duzzadó, már-már a nagyképűség határát súroló pasi jóval vonzóbb :D


Fő a jókedv és a vidámság, remélem nem szomorítottam el senkit, nem állt szándékomban :) Ne sajnáljatok, nem érzem hogy sajnálatra szorulnék, csupán szeretni szeretnék, és szeretném ha szeretnének :D


S lennék valakié.... :D :D :D


2011. szept. 6. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lézeres szemműtét, lehet segitene a bajodon.
2011. szept. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Erősen gyengénlátó esetedben mit jelent? Szemüveget azért hordasz, nem? Akkor meg látsz...
2011. szept. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Smartguy86 ***** válasza:
100%

"Talán a legnagyobb baj az önbizalom hiánya, azt viszont magamtól nem tudok építeni"


Ebben tévedsz! Az ÖNbizalom, ahogy a neve is mutatja, csak magadtól származhat. Amire te gondolsz, az az elismerés. De sem önbizalmat, sem elismerést nem kap az ember csak úgy magától. Azért tenni kell valamit. Olyan dolgokat, amikre büszke lehetsz. Az önbizalom = az önmagadba vetett hittel. Ha te nem hiszel magadban, akkor mástól miért várod el, hogy higgyen benned? Ugyanígy: ha te nem szereted magad, akkor hogy várod el, hogy más szeressen?


Az ember sokszor nem válogathatja meg, hogy miket kap az élettől, de azt megválaszthatja, hogy hogyan él az adott dolgaival. Fogadd el magad úgy, ahogy vagy és élj úgy, hogy lássák rajtad, hogy neked ott belül minden a legnagyobb rendben van. Ha viszont nincs rendben valami, akkor azt a valamit győzd le és változtasd meg! Léteznek nálad sokkalta hátrányosabb helyzetű emberek, akik felülemelkedtek a kudarcokon és az élettől kapott rossz dolgaikon és most boldog életet élnek, házasságban. Minden csak rajtad múlik!


http://www.youtube.com/watch?v=JkxtlwX8LB0

2011. szept. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én nem értem a mai lányokat. Én vak fiúval is jártam volna, ha éreztem volna azt a vonzalmat amit Ő szeretett volna. És voltam szerelmes gyengénlátó fiúba is, aki szürkületkor már nem lát. Nem ez a mérvadó, meg az sem, hogy mennyire művelt. Ne legyen buta, mint a tök, de alap dolgokat tudjon megcsinálni, legyen véleménye. Érett gondolkodás, kedvesség, gyengédség külsőre az ápoltság a lényeges számomra. Nekem még a kor sem számít.

Nem vagyok művelt, csak szakmám van, de azt szeretem.

Az én gondolkodásom ilyen és egyszerűen nem találok normális magyarázatot arra, hogy azért, mert valaki nem hall, nem lát, vagy akadozva beszél elutasítsanak...

23/N

2011. szept. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Erősen gyengénlátó az én esetemben azt jelenti, hogy az olvasótáblán szemdokinál a legfelső számot tudom elolvasni. Mindez nem mérvadó, hiszen annyi féle fényviszony van az utcán (tűző nap, borult idő, szürkület, éjszaka...) és mindig más, teljesen helyzetfüggő.
2011. szept. 6. 12:57
 6/12 anonim ***** válasza:

Na figy, szemdokinál nagyon max én is csak az legfelső 3 számot tudom leolvasni...kontaktlencsét hordok és itthon szemüveget. De eszembe se jutott, h ez nekem hátrány lenne valaha is. Te se őrlődj ilyeneken, a normális lányok ezt elfogadják. És fogadd el magad te is, mert másoknak is csak így fog sikerülni.

(Az egyik válaszolónak pedig köszönöm azt a videót. Élni kell.)

2011. szept. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Biztos akkor hordasz ilyen vastag szemüveget ami engem taszít nagyon :S Mert takarja a szép arcodat és azzal már nem vonzó a férfi. Nem hiába gyártanak már "divatos" szemüvegeket, hogy az ne annyira folyásolja be a partnerkeresésbe a fiatalokat. Tudom erről így nem tehetsz, drága mulatságért van a szemműtét és már is kellemesebb környezetet adna neked. Arról nem tudok nagyon nyilatkozni, kiknek nem számít a szemüveg, de biztosan más nem tetszik akkor benned, öltözködési stílus, beszéd stílusod, jellemed vagy bármi más ami nem vonzó másik számára. Próbálj törekedni az erősségeidre, stílust kialakítani vagy viselni. Remélem segítettem :)
2011. szept. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen szemüveges vagyok, no nem az az SZTK keretes fajta :) Drót vékonyságú arany színű keret. A lencse az sajnos valóban vastag, mindhatni "szódásszifon" ahogyan szoktátok nevezni, de sajnos ez egy adottság. Kontaktlencse az én esetemben nem megoldható, a szemműtét ára pedig egy percig sem érdekelne, ha tudnának vele mit kezdeni az orvosok :D Sajna nem tudnak.


A hiba valahol ott leledzik, hogy én teljesen átlagosnak tartom magam, a szemem nem befolyásol annyit hogy nagyban más lenne az életvitelem... Ehhez képest minden alkalommal, mikor egy lány arra sem tart érdemesnek hogy jobban megismerjen, el kell gondolkodnom rajta hogy akkor azért mégsem olyan kis probléma ez...

A saját szememben "kicsi" mások szemében pedig hatalmas.

2011. szept. 6. 13:37
 9/12 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, barátkozz velem!

23/N

2011. szept. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem nincs szemüvegem viszont 23évesen brutálisan kopaszodom és sztem van összefüggés hogy lecsökkentek a csajozási esélyeim. kb 0-val egyenlő.


most akkor melyikünknek szarabb?

2011. szept. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!