Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a pasik csak laza kapcsolatot tudnak velem elképzelni? Miért, miért, miért? (kép)

Figyelt kérdés

Az elején még minden simán megy, úgy ahogy a nagykönyvben meg van írva, majd kb.a 3. randi után kijelentik hogy ők csak laza kapcsolatra vágynának velem:S Egyáltalán nem vagyok egy könnyen kapható lány...sőt!Butának se tartom magam, egyetemre járok szerintem értelmesen el lehet velem beszélgetni mindenről, de valahogy mégis mindegyik azt hiszi rólam...h megkaphat csak úgy érzelmek nélkül. Már kezd nagyon elegem lenni, az elmúlt 1 év alatt már most van a 6. pasi (persze egyiknél se mentem bele, max haverok maradtunk) aki ezt kijelentette és ráadásul nem is a szemembe hanem a hátam mögött és a legrosszabb hogy a mostani az első olyan, akibe már bele is zúgtam, de így szó se lehet köztünk semmiről:(

Mit változtassak magamon hogy komolyan vegyenek? Mit értenek a pasik a laza kapcsolat alatt? (mert az én szótáromban annyit hogy "csak szex és más semmi":S)

itt egy kép rólam... 23/L

[link]


2011. júl. 6. 12:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%

mert könnyebb megdugni és otthagyni, mint szeretni és vállalni, ápolni a kapcsolatot. :D

17/F

2011. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Mondjuk ne pózolj a képeken.Ez eleve a könnyűvérűségre utalhat.Amúgy mást nem nagyon tudsz tenni.Gyönyörű lány vagy (szerintem,más véleménye meg nem számít) és bizony a pasik a szép lányokat csak d*gni akarják.Persze vannak kivételek,én is a komoly kapcsolatot keresem.Nálam is ugyan ez a probléma.Nem találok normális lányt.Sajnos ilyen ez a világ...

22/f

2011. júl. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szerintem se pózolj a képeken és akkor nem fognak olyannak tartani. Nekem is ez volt a problémám, hogy sok idiótával kerültem össze, de aztán megijedtek tőlem, mert látták, hogy nem vagyok egy ostoba liba, értelmesen tudok beszélgetni, így még arról is letettek, hogy laza kapcsolat legyen köztünk. :D
2011. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Tényleg gyönyörű vagy, én feszes kapcsolatot is el tudnék képzelni veled :D Amúgy meg lehet, hogy a személyiségedben van valami, nem tudom, nem ismerlek.
2011. júl. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

nem azért pózolok a képeken mert egy rib@nc lennék - nagyon remélem hogy nem ez "jön le" mindenkinek rólam - hanem azért mert ez már évek óta a hobbim, imádok fotózni és nekem csak ilyen képeim vannak:S Oké hogy a képeken bevállalósabbnak tűnök, de élőben pláne a 3. randi után ez már leeshetne nekik hogy nem igazán vagyok a laza kapcsolatok híve....

Köszi az eddigi válaszokat:-)

2011. júl. 6. 12:43
 6/23 anonim ***** válasza:

"Mit értenek a pasik a laza kapcsolat alatt? (mert az én szótáromban annyit hogy "csak szex és más semmi":S) "-pontosan így van. Semmi érzelmi elköteleződés, pláne nem házasság. A hiba bennük van, és a szülői nevelés hatása, anyucié és apucié főként .... plusz tömegkommunikáció.. keress mást, tudom nehéz, de akkor is.. ha laza kapcsolatot kínál akkor úgy is megcsal éa otthagy hamarosan

"Mit változtassak magamon hogy komolyan vegyenek?"-Megnéztem a fényképed, szerintem szép vagy. Öltözz nőiesebben !!!!

Tudom a testhezálló, férfias, sőt a kihívó öltözködés a divat, és szép nőies szoknyákat nehéz venni, mert mintha kifogyott volna, de nem lehetetlen.

A ruházat fontos, mert üzenetértéke van, mielőtt bármilyen szót váltanál bárkivel.

2011. júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Akkor mesélj arról,hogy milyen pasikat keresel.Lehet,hogy itt a baj.
2011. júl. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Stojkovic ***** válasza:

Az örökzöld közhelyet tudom mondani: rossz srácokkal kezdesz. Aki komoly kapcsolatot akarna, az gondolom neked nem jön be (külsőre vagy jellemre stb..) Vagy esetleg észre sem veszed őket. Ez most egy ilyen időszak, majd lesz jobb is.

De legalább kiderült, hogy mit akarnak. Jobb, mintha mindegyikkel nagy reményekkel kezdtél volna valamit komolyabban.

2011. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos tényleg elég nagyok az elvárásaim, válogatós vagyok, de aki egy kicsit is tetszik, annak már megadnám az esélyt, őszintén már elég régóta vagyok egyedülálló és már mindenkiben egy komolyabb kapcsolat esélyét látom aki közeledik felém :S

Nem szeretek neten ismerkedni, de sajnos mostanság inkább ez volt a jellemzőbb mert nem nagyon járok el sehova, discóban meg alapból nem ismerkedem xĐ

2011. júl. 6. 13:01
 10/23 Stojkovic ***** válasza:
Azért persze "kényszerből" ne ismerkedj. Abból nagyobb szarság lehet, mint ezekből. Élj! Haverkodj, beszélgess, aztán majd lesz valami. Sokkal jobban át lehet gondolni a dolgokat ha tiszta a fejed és nem akarsz mindenáron valakit.
2011. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!