Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, hogy vagytok vele?...

Férfiak, hogy vagytok vele? Más nő mit tapasztalt?

Figyelt kérdés
A környezetemben(többen is megfordultam) mindenhol azt hallom, hogy megcsaltátok a barátnőtőket, de csak a szexről szólt, esetleg nem volt elég a barátnő, nem tudtátok, hogy szeretitek-e, összevesztetek...stb... Volt aki velem akarta megcsalni a barátnőjüket. Engem is megcsalt a barátom, de olyan zsenin hazudott szembe, hogy észre nem vettem, utólag derült ki. Nem hibáztatlak benneteket, csak kiváncsi vagyok, hogy hogy is van ez? Ilyenek vagytok genetikailag vagy mi?
2012. febr. 6. 20:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Azt már többször bebizonyították, hogy a hűtlenség nem genetikai hanem nevelési és társadalmi hiba.

Ennyi erővel a nők csak az aktuális alfa hímmel feküdnének le vagyis ők sem lennének hűségesek.

2012. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Ha a pingvin képes az életre szóló hűségre, akkor nehogymár egy felnőtt férfi ne legyen az.
2012. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%

Én nő létemre azt tapasztaltam,hogy gyerekes,férjes anyák tartanak szeretőt! Nem is egy van ilyen az ismerőseim között.

Ők sem különbek egyes férfiaknál.

2012. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

"Ilyenek vagytok genetikailag vagy mi?"

Nem mindenki. Én soha nem keféltem félre.

2012. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen igen, nyilván a nők is képesek rá, sőt.:) Én is ismerek nem egyet a környezetemből, de most a férfiakat kérdezem.:) Amúgy igen, nehogy már egy felnőtt ne legyen képes rá, én is ezt mondom:) Mégis az ábra...
2012. febr. 6. 20:25
 6/18 anonim ***** válasza:
10%

Nem genetika, hormonok.

A férfiak buzognak tőlük.

2012. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

Őszinte leszek.

Nekem van barátnőm de néha megakad a szemem más lányokon és el tudnám őket viselni, de inkább nem próbálom meg. Ha megtenném úgy se bírnám sokáig, ha meg elmondanám akkor mindegy lenne. Amúgy lenne rá lehetőségem mert kamionos vagyok és ha lefeküdnék valakivel sose tudná meg. De nem teszem.

24/F

2012. febr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

20:29

De épp ez az. A hűség döntés kérdése. Az normális - szerintem - hogy megnézel, megkívánsz másokat.

De ilyenkor a kezedben van a döntés, hogy szereted-e eléggé a barátnődet, hogy ne okozz fájdalmat neki.

2012. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Engem eddig többnyire olyan pasik találtak meg,akiknek barátnőjük van.Volt,aki letagadta,volt,aki megmondta a frankót.De a nők ugyanezek,csalják a párjukat agyba főbe.Majmok bolygója.
2012. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Addig szól ez csak a szexről,amíg otthon minden rendben és jó, nincs kakispelenka,gyerekfelügyelés mozi helyett, fáradt feleség. Na meg nem akad egy szerető, akivel amúgy a szexen kívül is jól kijön, és az is hajlandó bevállalni egy apát, és van ilyen sajnos.Amikor ez a 2 egybeesik, lelép. A hűség akarat kérdése, érdemes olyat keresni, akinek ez fontos.
2012. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!