Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy hiába szeretitek a párotokat néha úgy érzitek, hogy nem vagytok képesek elviselni?

Figyelt kérdés
Szeretem, ha nem találkozunk két napig tiszta depressziós vagyok... nemsokára összeköltözünk de néha veszekedünk, de megbocsájtunk egymásnak. Néha azt érzem hogy túl sok belőle, meg rámjön az amolyan "bulizhatnék". De mire odakerül a sor hogy elmenyjek már elmúlik, és inkább vele vagyok. Nem akarom elhagyni, mert érzem, hogy ő is szeret, és be is bizonyította már nagyon sokszor. Normális dolog ez? vagy tényleg bekattantam?
2012. febr. 3. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, néha a falat mászom tőle, annyira idegesít, főleg amikor kineveti, hogy én ott pukkadozom valamin, de aztán egy idő után rájövök mennyire nevetséges ilyen apróságokon kiakadni, és inkább hálás vagyok, hogy a legnagyobb problémánk az, hogy nem képes a koszos zokniját a fürdőszobakő helyett a 30 centivel arrébb levő szennyeskosárba dobni..
2012. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is megtalálható a zokni a galérián, az asztalon, a számítógépasztal egyik rekeszében. Általában, ha eljut a szennyestartóig, akkor a tetejére teszi, mert letakarom a vizes kéztörlővel, hogy az megszáradjon (és szárazan teszem a többi koszos cucc közé). Ő meg azt hiszi, tele a szennyes. :D Olyan banális dolgokon húzom fel magam, hogy röhögnöm kell rajta.

Szóval ne veszekedjetek semmin, inkább vegyétek humorosra a dolgokat. Mindenkinek szüksége van szabadságra, és néha elege van a másikból, de ez elfogadható érzés, ha rugalmasan kezelitek.

2012. febr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor megy az agyamra mikor 29 éves létére, play staionon játszik:) Na, de ki lehet bírni.
2012. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!