Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nincsenek barátaim?...

Mért nincsenek barátaim? Hogyan tudok új barátokat megismerni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Van egy kettő haver féle, de egyáltalán nem igaz barátok. Én szerintem nagyon jó barát vagyok, megőrzöm a titkokat stb.Mostanában elég magányos vagyok. Próbálok ismeretlen emberekkel barátságos lenni de nem találok barátokat:( 16/L
2011. dec. 8. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért, mert azt gondolod, hogy a barátokat ott kell keresni, ahol mások barátkoznak. Bocs, ha nem így van, csak magamból indulok ki, nálam ez volt.

Lehet, hogy más vagy egy kicsit (vagy nagyon) mint a többiek, és ezért másféle emberekkel, más helyeken, máshogy kellene ismerkedned. Amikor pl. én gimis voltam, mindenki a bulikban ismerkedett, én meg utáltam az egészet. Kiderült, hogy nem is olyan emberek voltak ott, akikkel én szimpatizálnék és jól kijönnék. Aztán mentem a hobbim után (túra, lovak), és jöttek vele az új emberek is, akikkel már volt közös téma. Lehet nálad nem így van, de gondold végig ezt is, hátha! :) Sok szerencsét.

2011. dec. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne görcsösen keress barátot, jön az magától is. :)
2011. dec. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tetris ***** válasza:

Miért nincsenek barátaid? A választ biztosan te magad is tudod. Tenned kell azért, hogy legyenek. Helyetted senki se fog neked barátokat odavarázsolni. Nézz körül a környezetedben, és nyiss az emberek felé. Barát nemcsak a saját korosztályodból lehet. Esetleg lehet jó barát a szomszéd néni is, akivel esetleg jókat lehet beszélgetni.

Ez persze csak egy ötlet volt.

2011. dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mintha én írtam volna.eddig csak néhány jóbarátom volt,de mint kiderült egyik se volt igazbarátság:/ én is így érzek mint te:/

17/L

2011. dec. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokta, majd próbálkozok:)

Utolsónak: sajnálom de hátha megváltozik majd a helyzet(ünk). Én legalábbis reménykedek!

2011. dec. 10. 09:26
 6/7 anonim válasza:
szia :) én szívesen barátkoznék veled,ha még aktuális a dolog :) 18/F
2012. máj. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szeva. még aktuális. írj privátba elérhetőséget. :)
2012. jún. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!