Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megbocsajtottatok volna?

Ti megbocsajtottatok volna?

Figyelt kérdés

Az egesz ugy kezdodott a parommal, hogy neten ismerkedtunk meg. En kulfoldon elek, akkor o meg otthon volt.

Neki volt egy baratja, nekem pedig a legjobb baratnom, akiket mi mutattunk be egymasnak, es egyszerre volt az elso talalkozas, negyesben.

Mindenkinek jo volt, mi is elvoltunk, baratnomek is.

Aztan par honap mulva, volt a parom szuletesnapja, amire sajnos nem tudtam elmenni.

Meg lett beszelve, hogy tart egy kisebb osszejovetelt, ahova mennek a haverjai, es a baratnom is hivatalos volt, de mivel masik varosban lakik, ott is aludt paromnal.

Termeszetesen bele egyeztem, gondolvan, hogy ugy is ott lesznek meg sokan, bar igy sem repdestem a boldogsagtol..

Utolag kiderult, hogy sajnos senki nem tudott elmenni, egyedul ez a leanyzo volt olyan kedves, es ott maradt nala..


En egy kicsit kiakadtam, mert ugyebar nem errol volt szo..

Ezt szova is tettem mindkettojuknek, de mondtak, hogy nyugodjak meg, mert tenyleg nem tortent semmi, etc..

Ekkor megallapodtunk abban, hogy nem banom, ha talalkoznak, de azert ez az egyuttalvas kicsit soklesz..


Parommal ugye minden este beszeltunk MSN-en, Skype-on, aztan egyik este nem volt fent... mar akkor gondolkodtam, hogy vajon mit csinalhat.. Valamiert ugy ereztem, hogy megint a baratnom van a dologban..

Masnap rakerdeztem, de mondtak, hogy paranoias vagyok, nem voltak egyutt.


Ra 2 hetre a parom bevallotta, hogy bocs, de hulye volt, es athivta megint a lanyt, mert nagyon unatkozott.

De higgyem el, nem tortent kozottuk semmi..

Aztan ki kerdeztem, hogy megis mit csinaltak, azt mondta, hogy semmi kulonoset,csak neteztek(mondjuk nem ertem, hogy akkor nekem miert nem dobott egy emailt, hogy megint ott lesznek).

Kiderult az is, hogy egy agyban aludtak megintcsak, eleg keveske ruhaban. (persze ha valamelyik haverja aludt ott, akkor tudtak kulon szobaban)

Akkor nagyon fel voltam haborodva, teljesen hulyenek ereztem magam, s amikor szamonkertem oket, meg hulyenek neztek, hogy miert nezek ki beloluk ilyet..


Nade.. Ennek mar masfel eve, mostmar vegulis minden rendben, baratommal is kibekultem, meg a baratnemmal is, bar nem volt egyszeru..


Nekik soha nem hozom ezt fel, hamar ugy dontottem, hogy kibekulunk, de nekem azert meg faj erre visszagondolni..


Csak annyi lenne a kerdesem, hogy Te megbocsajtottad volna ezt nekik? Szerinted jol dontottem?


Nagyon koszonom, ha elolvastad!



2012. febr. 6. 20:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hááát ...., én valószínű nem bocsátottam volna meg nekik, de ezt csak én mondom. Aztán lehet, hogy ha én kerülnék abba a helyzetbe, akkor lehet, hogy én is előbb-utóbb megbocsátottam volna. Ezt sosem tudhatja az ember, csakis akkor, ha belekerül egy ilyen helyzetbe, amibe remélem sosem fogok! Szerintem is volt köztük valami, ha a párod nincsen fából, akkor én biztos, hogy nem hittem volna el, hogy csak együtt alszanak, mint az ovisok, közben semmi sem történik, csakis alszanak hiányos öltözetben, na persze! De ha te megbocsátottad, akkor az azt jelenti, hogy adtál nekik még egy esélyt, akkor ezután hagyd, hogy bizonyítsanak. Ahogy mondtad, mindenkinek jár egy esély. Egy biztos, én valószínűleg nem tudtam volna megbocsátani, vagy legalábbis lehet, hogy csak hosszú évek múlva.
2012. febr. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A helyedben nem megbocsatottam volna meg, mert bizalom nélkül nem lehet igazán jól működő párkapcsolatban élni, és te nyilván már az elején sem bíztál benne.

Na meg a barátnődben sem.


Gondolkodj el, hogy megéri-e így élni a mindennapokat!? Boríts bilit, talán bevallja, ha történt valami, de én sajnos vagyok ilyen naív, nem hiszem hogy MINDIG MINDEN ESETBEN szexel egy férfi és egy nő, ha egy ágyban alszanak.

Szóval valahogy vagy így vagy úgy de próbálj a kételyeken túljutni, mert mérgezed magadat!

2012. febr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló történetem van mint 02-06 21:26 válaszolónak. Barátom buli után nem tudott hazamenni ezért ott aludt egy csaj haverjánál,akivel Végül is én is jóba vagyok. Tudom hogy nem történt semmi,mert barátom a földön aludt mert még ott aludt még egy srác is(akivel azóta összejött aza csaj). Kibélkültünk de nagyon rosszul esik a mai napig hogy ott aludt... meg nem is az hogy ott aludt,hanem hogy ott töltötte még az egész napot. Eszébe nem jutott h át akartam hívni ha kipihente a bulit meg minden... Nálam akkor nem alhatott,bizonyos okok miatt,mikor kiderült az egészh más lánynál aludt akkor engem hibázhatott hogy mert hozzám nem jöhetett... Ez a legfájóbb az egészben,mert tudta hogy én nem tolerálok egy bizonyos dolgot és hogy olyankor és nem is találkozok vele. Azóta megbeszéltünk,hogy nekem nem fér bele hogy más csajnál alszik... ha mégis ilyen lenne h tényleg nem tud hazamenni és kénytelen vkinél pihenni kicsit,akkor amint tud menjen haza,de inkább próbálja meg megoldani a dolgot
2012. febr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én a másik oldallal jövök, lány vagyok és egyszer buli után egy barátommal aludtam. Az igenis lehetséges, hogy nem történik semmi, de hogy akarat se legyen, azt már kétlem. Nem aludtam volna vele ha akkor becsípve nem érzem azt, hogy vonzódom hozzá, mert elképzelhetetlen lett volna maga a helyzet, hogy ilyen közel legyek fizikailag valakihez, aki semleges. Utána szakítottam a barátommal, mert nem feküdtem volna le a másikkal semmiképpen, de az már régen rossz, hogy azért nem történt semmi, mert van barátom és nem önmagam miatt.
2012. febr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!