Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megbocsajtottatok volna?

Ti megbocsajtottatok volna?

Figyelt kérdés

Az egesz ugy kezdodott a parommal, hogy neten ismerkedtunk meg. En kulfoldon elek, akkor o meg otthon volt.

Neki volt egy baratja, nekem pedig a legjobb baratnom, akiket mi mutattunk be egymasnak, es egyszerre volt az elso talalkozas, negyesben.

Mindenkinek jo volt, mi is elvoltunk, baratnomek is.

Aztan par honap mulva, volt a parom szuletesnapja, amire sajnos nem tudtam elmenni.

Meg lett beszelve, hogy tart egy kisebb osszejovetelt, ahova mennek a haverjai, es a baratnom is hivatalos volt, de mivel masik varosban lakik, ott is aludt paromnal.

Termeszetesen bele egyeztem, gondolvan, hogy ugy is ott lesznek meg sokan, bar igy sem repdestem a boldogsagtol..

Utolag kiderult, hogy sajnos senki nem tudott elmenni, egyedul ez a leanyzo volt olyan kedves, es ott maradt nala..


En egy kicsit kiakadtam, mert ugyebar nem errol volt szo..

Ezt szova is tettem mindkettojuknek, de mondtak, hogy nyugodjak meg, mert tenyleg nem tortent semmi, etc..

Ekkor megallapodtunk abban, hogy nem banom, ha talalkoznak, de azert ez az egyuttalvas kicsit soklesz..


Parommal ugye minden este beszeltunk MSN-en, Skype-on, aztan egyik este nem volt fent... mar akkor gondolkodtam, hogy vajon mit csinalhat.. Valamiert ugy ereztem, hogy megint a baratnom van a dologban..

Masnap rakerdeztem, de mondtak, hogy paranoias vagyok, nem voltak egyutt.


Ra 2 hetre a parom bevallotta, hogy bocs, de hulye volt, es athivta megint a lanyt, mert nagyon unatkozott.

De higgyem el, nem tortent kozottuk semmi..

Aztan ki kerdeztem, hogy megis mit csinaltak, azt mondta, hogy semmi kulonoset,csak neteztek(mondjuk nem ertem, hogy akkor nekem miert nem dobott egy emailt, hogy megint ott lesznek).

Kiderult az is, hogy egy agyban aludtak megintcsak, eleg keveske ruhaban. (persze ha valamelyik haverja aludt ott, akkor tudtak kulon szobaban)

Akkor nagyon fel voltam haborodva, teljesen hulyenek ereztem magam, s amikor szamonkertem oket, meg hulyenek neztek, hogy miert nezek ki beloluk ilyet..


Nade.. Ennek mar masfel eve, mostmar vegulis minden rendben, baratommal is kibekultem, meg a baratnemmal is, bar nem volt egyszeru..


Nekik soha nem hozom ezt fel, hamar ugy dontottem, hogy kibekulunk, de nekem azert meg faj erre visszagondolni..


Csak annyi lenne a kerdesem, hogy Te megbocsajtottad volna ezt nekik? Szerinted jol dontottem?


Nagyon koszonom, ha elolvastad!



2012. febr. 6. 20:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Húha elég durva a sztori :S

És elhiszed, hogy semmi nem történt? Beismerték, hogy egy ágyban aludtak, még azt is hogy lenge ruhában!! És semmi nem volt? Ez nekem több mint durva. De ha azóta minden rendben akkor gondolom nem lehet baj..

2012. febr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Neked is fáj ha ennyi idő után még itt rákérdezel. Mélyen de fáj. Én amúgy nem bocsátottam volna meg neki, mert én ebben már a megalázást érzem. Palira vett.


17/L

2012. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Ez egy örök tüske marad a szívedben.

Én eléggé paranoiás vagyok, azt gondolom, hogy biztos volt köztük valami, mert emberek.

Írtad, hogy ez az egész történet már másfél éve történt.

Ha azóta nem észlelsz rajtuk semmi különöset, nincsenek zavarban egymást társaságában, és nincsenek gyanús jelek, akkor megnyugodhatsz. :)

2012. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszaitokat, felpontozok mindenkit.

En sem vagyok biztos abban, hogy nem torten semmi, de valamiert ugy gondoltam, hogy jar egy esely mindkettojuknek.

Igen, meg mindig sokszor eszembejut.. nem mondom ki, nem beszelek rola, de valahol legbelul nagyon tud fajni.

Eddig ezt nem is mondtam senkinek, de azt hiszem, most, hogy leirtam mar jobb is lett.

Tenyleg koszonom a valaszokat! :)

2012. febr. 6. 21:10
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Megértem amúgy, hogy mit érzel! Mi egyszer pár hónapja voltunk csak együtt a barátommal, de egy lakásban aludtak az egyik csajjal aki később jó barátnőm lett és nagyon rossz érzés volt. Buli után aludtak a csaj lakásán, többiek hazamentek, barátom messze lakott. Elmondásuk szerint megérkeztek és külön külön szobába de aludtak reggelig. A barátnőmet amúgy a barátom álltal ismertem meg, jóba lettünk, utána történt pár hónappal.

Én nagyon ideges lettem komolyan, pedig ez még lájtosabb sztori is. De én nagyon féltékeny típus vagyok:S

2012. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ej, aterzem, az is szar lehetett. =S

Amugy en is nagyon feltekeny tipus vagyok..

Mondjuk azota nalunk minden rendben, szerencsere.

Parom is ide koltozott, a lanyt letorolte msn-rol is, tehat tuti nem talalkoztak azota.

Koszonom, hogy elmeselted Te is a sztoridat!

2012. febr. 6. 21:38
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
ha engem kérdezel akkor tuti dugtak..általában ezek a megérzések ilyenkor bejönnek,főleg nőknél és megérzik hogy ha valami volt..hogy jól tetted e??nem tudom ..innen könnyen beszélek,ha szereted és ő is szeret téged és megbízol benne akkor igen..de biztos hogy volt valami köztük.
2012. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

21:26-os vagyok

Utolsó milyen negatív vagy!

De ha mégis... akkor is ha azt nézzük eltelt egy csomó idő. Akkor meg még ők is elég kevés idő óta voltak együtt.

Szerintem ezen túl kell lépni, ha azóta jobb lett és nem volt hasonló sztori.

2012. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
miért negatív??nem negatív csak nem vagyok hülye és nem most jöttem le a falvédőről és láttam már egy és mást.persze internet...tudod kinek adnának be ilyen dumát..
2012. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én megbocsátanám. Ha nem bocsátom meg, akkor magammal tolok ki, mert sosem tudok megnyugodni. Olvastam egy nagy bölcsességet: Ne ítélkezz, akkor nem lesz mit megbocsátanod."

Ez a "megcsalás" megítélés valójában önmagunk kínzása, mert a büszkeségünk sérül. De a büszkeséget alá kell rendelni más, nemesebb érzelmeknek.

2012. febr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!