Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm párja folyamatosan...

Barátnőm párja folyamatosan félrelép. Szóljak, vagy hallgassak örökre?

Figyelt kérdés

Kb. 3 és fél éve vannak együtt, pár hete volt az eljegyzésük. Tegnap volt a párja locsolni nálunk, és részegen elmesélte a páromnak, hogy megcsalja a barátnőmet. Mutatott a lányról képeket, az sms-eit is felolvasta, elmondta a nevét. Rákerestem a lányra iwiw-en, van fent róluk egy közös kép is. Szerintem a lány nem tud a barátnőmről. Csak 18 éves, és szerelmes.

Tegnap egész éjjel forgolódtam, nem tudtam aludni. Bűntudatom van, hogy nem szóltam neki már tegnap. 5 éve ő a legjobb barátnőm, illene szólnom neki. Másrészt nem akarok beleavatkozni. 23L


2010. ápr. 6. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Először a szeretőnek szólj, lehet, hogy ezzel meg is oldódik a dolog.
2010. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ha teljesen biztos vagy benne, hogy mi történt, akkor szólj
2010. ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szólnék neki, mégpedig azért, mert nagyon fiatal a lány 18 éves, tehát ilyen fiatal lánynak úgy belehet tömni a száját mármint a férfi részéről, hogy minden hazugságot elhisz neki. Még előtte az élet, és ne tegye tönkre magát egy olyan emberrel, aki már menyasszonyaként is csalja!Ha nem akarja elhinni mutasd meg a csajjal az iwiwes fotót. De azt is közöld a barátnőddel, higyjen már a szemének, és te jót akarsz neki, ha emiatt vége a barátságotoknak, akkor nem is volt az igazi.
2010. ápr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kezd a szeretővel! Folytasd a pasijávalés aztán a barátnőddel!Nem szabad hogy tovább hülyitse a csajszikat
2010. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Majd írok holnap a lánynak, biztosan meg fog lepődni.

És elmondom a barátnőmnek is, talán az lenne a legjobb, ha 3an összeülnénk. Nem?

2010. ápr. 6. 20:06
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

először tényleg menj a biztosra... (tehát h tényleg megcsalja)

és ha igaz barátnőnek gondolod magad.. akkor mindenképp szólsz neki...gondolom te is elvárnád...

egyébként elég szar helyzet.. :S

2010. ápr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A lány kiírta az adatlapjára, hogy mennyire szerelmes, meg a közös fénykép is árulkodó jel. Meg amiket tegnap bevallott részegen.
2010. ápr. 6. 20:11
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj a bartnődhöz, és mond el neki, amit itt nekünk is leírtál. Ne akard a 3. lányt felkeresni, lehet, csak megkavarnád a helyzetet.
2010. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
63%
Előbb jeresd fel a szeretőt, és vele tisztázd a dolgot.majd jöhet a férfi, és ha még mindig nem tudjátok megoldani akkor szólj a barátnődnek.én ezt tenném.
2010. ápr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

20:10 vagyok!

miért kellene felkeresni a szeretőt?? ht ha abba hagyják a viszonyt és akkor minden elsimul... nem ez hülyeség...

el kell mondani a barátnődnek.. mert ki szeretne "hazugságban élni"... később kiderül az egész és aztán te leszel a szar h nem mondtad vna el neki...

de amit te jónak látsz..

én nem akartam senkit sem megbántani, csak én így látom..

2010. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!