Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jöttök ki a sógornőtökkel...

Hogy jöttök ki a sógornőtökkel, kedves feleségek? Mennyire részese az életeteknek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 13:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
sehogy,utálom!4-5 év kellett neki és sikerült ellenem fordítania az anyósomat.féltékeny mindenkire rám az öcsémre.mert jóba van a tesóm a férjemmel és még sorolhatnám.mindenkiben talál kivetni valót.igaz a mondás:más szemében a szálkát is sajátjában még a gerendát sem látja meg.szóval egy roh@dt kis dög.bocsi hogy nem tudom szépen kifejezni magam.
2009. jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a testvéreim által van 2 sógorom.A férjem által pedig 2 sógornőm.Mivel elég messze lakunk mindenkitől,így nem igazán zavarjuk egymást...De ha azt kérdezted volna,hogy mi a véleményem a sógoraimról/sógornőimről akkor tudnék mesélni...
2009. jún. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert kíváncsi vagyok mások tapasztalataira, véleményére is! Látom nem vagyok egyedül a problémámmal...
2009. jún. 2. 13:50
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmi probléma nincs vele az elmúlt 2 évbe 3szor láttam legutoljára 2 hónapja mikor a lányom született bejött a kórházba megnézni akkor beszélgettünk a legtöbbet is kb 15 percet egyébként olyan 1-1,5 km-re laknak tőlünk de a férjeméknél nem szokás csak úgy össze ülni testvérrel stb pedig anyuci minta családnak állítsa be magukat.Azért örülök neki hogy az én családom nem ilyen ők jobban kíváncsiak ránk pedig 250 km-re vannak
2009. jún. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
.Az egyik sógorom rendes ember,de nem az én korosztályom....A másik sógorom egy undorító,szemét alak,aki iszonyú irigy,rosszindulatú,és egy vadbarom...Az egyik sógornőm az kedves(hit gyülekezetes).Evvel nincs semmi baj,hisz azt csinál amit akar,csak az a baj,hogy az ő kis családja "ki szívja a vérét is" szegény anyósomnak..Rajta élősködnek.A másik sógornőmmel is elvagyok,csak ő olyan "érdekesen értelmez bizonyos dolgokat"Szerinte műköröm nélkül,és a virág mintás WC papír nélkül nem lehet élni..Ezzel sincs baj,ha elmenne dolgozni,és nem a sógorom dolgozna napi 14-16 órát...De mivel mi nagy a távolság közöttünk,így nem okozzunk bosszúságot egymásnak....
2009. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Két sógornőm van, imádom őket :)
2009. jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Hala Istennek tavol elunk tole, egy hisztis hp (26 eves),akit mindig epp az aktualis pasija tart el, sosem dolgozott meg es allandoan le akarja huzni egy kis penzzel a parom es mindent tonkre tesz, leamortizal. Ha nem lenne kozom hozza, az eletben nem allnek szoba vele, de nem vagyok vele bunko, csak nem kedvelem (csendesen).
2009. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

A batyaim felol mindket sogornommel imadjuk egymast! Tok jol kijovunk, csak sajnos ritkan talalkozunk de gyakran beszelunk neten :))

A parom egyke, igy nincs sogornom se sogorom felole.

2009. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem jó a viszonyunk. Egy nagy paraszt, lenéz , vagy levegőnek néz. Kizárólag az öregek miatt állok vele szóba de csak a legelemibb intelligencia szintjén.
2009. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
100%

Az én sógornőm,(a férjem nővére) egy hisztis,féltékeny,rosszakaró,uralkodó, "csak én tudok gyereket nevelni" típus.

Nálunk általában sms-ben csinálja meg a balhét,

pl:anyós (az ő anyja) nem szereti az ő gyerekét csak a miénket,

vagy:a mi gyerekünk fél az övétől,nem akar vele játszani,és ,hogy ne neveljem ellenük.

vagy: névnapján köszöntöttem az iwiwen,de ő nem tudta elolvasni,és kiverte a rinyát,hogy én mit képzelek magamról,hogy kiírom az ő teljes nevét az interneten.

Most ott tartunk,hogy nem beszélünk,és ez így nekünk tökéletesen megfelel.

2009. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!