Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a célja az életeteknek?

Mi a célja az életeteknek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 22:51
1 2
 1/17 anonim válasza:
30%
Hogy téged bosszantsunk..
2010. ápr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%
a gyik.hu
2010. ápr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Addig jo még az embernek van célja az életében m amikor már nincs ak aláirta a halálát...Nincs értelme az életének utána...Nekem pl:család,jolét,béke,a gyerekeimnek majd biztos jővőt biztositani és utána nyugodt lennék azt hiszem... :)
2010. ápr. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

Semmi.Csak vagyok de minek..

De azért van egy célom amit nagyon el szeretnék érni na az ha nem sikerül akkor télleg fölöslegesen élek... :S

2010. ápr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Semmi, minél több sört leküldeni. :D
2010. ápr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Alkotni!

Tök mindegy mit, de valamit mindig muszáj csinálnom!

A célja az életemnek elég sok van!

De igazából mindig én nyitom fel az emberek csipáját valamilyen ügyben.. Én nyugalmat szeretnék teremteni! Szeretnék majd babákat, férjet, egy gyönyörű házat! Jó munkát, sok élményt!

Bennem most olyan "HAGY DOLGOZZAK MÁR" érzés van, mivel tanulok, de nem bírom. Nekem muszáj tennem! Egyszerűen ülni a padba és nem csinálni semmit a halálom. Én tenni szeretnék! Ez tart életben még van minimum 6 évem van az iskola padban, mivel nem elégszek meg 1 érettségivel és 1 szakmával..

2010. ápr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az, hogy színésznő legyen belőlem (elég jól haladok afelé, mert első helyre vettek fel egy színi tagozatos középsuliba), de nem muszály híresnek lennem, csak legyek az.
2010. ápr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
*előző vagyok* utána meg majd lesz még célom
2010. ápr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
75%

Nekem most az,hogy megszerezzem a diplomámat. :)

Vagyis most félév előtt az,hogy meglegyenek a vizsgáim!! :D

De mindezt csak azért,hogy később majd a munkámmal segíthessek másoknak. (szociálpedagógusnak tanulok)

2010. ápr. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
75%
Mint meddőséggel foglalkozó orvos eddig 1.200 gyermek köszönheti nekem az életét. Ez lenne a cél? Ezt más orvos is el tudja érni (vagy mégsem?). A gyermekeim jelentik az én privát életem értelmét. Egyébként az életnek racionális értelme nincs, mert véges, gyorsan elmúlik és csak nagyon keveseknek adatik, meg, hogy Leonardók, Michelangelók,Einsteinek lehessenek - az összes többi nagyon sok milliárd ember nyom nélkül tűnik el az életből. Ha boldog akarsz lenni, csinálj gyermekeket. De értelmet ne keress.
2010. ápr. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!