Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a célja az életeteknek?

Mi a célja az életeteknek?

Figyelt kérdés
mindenkinek a saját véleményére tapasztalatára lennék kiváncsi, hogy ki miért él........mert én sajnos elvesztettem teljesen a fonalat és semmi életcélom nincs
2011. máj. 5. 13:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
nekem sincs . én sem tudom miért élek. nem is akarok.
2011. máj. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Az én életcélom az önmegvalósítás.
2011. máj. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém, hogy boldoggá tegyem a családomat, értékes embereket neveljek ki az ovisaimból, és hogy úgy hagyjam itt a Földet, hogy minden amit tettem megérte, és semmit nem kezdtem volna elölről.
2011. máj. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

13:06

és az mire jó tul.képpen?

2011. máj. 5. 13:11
 5/32 anonim ***** válasza:
Az enyém,hogy mikor itt lesz az ideje,vezessem az embereket!És ezt most nem viccnek szántam!De sajna még nem vagyok felkészülve!De érzem,lassan itt lesz az ideje!
2011. máj. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

13:16

ezt hogy érted?

komolyan érdekel

2011. máj. 5. 13:19
 7/32 A kérdező kommentje:

13:09

szép amit írtál

csak azt nem értem hogy engem ez mért nemtud ösztönözni :S

2011. máj. 5. 13:19
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az élet célja/értelme az, hogy élj! Érezd jól magad, csinálj olyan dolgokat amit szeretsz, ami jólesik, Próbáld megvalósítani kisebb vágyaidat, álmaidat, ha nem sikerül ne bánkódj, egyszer majd sikerülnie kell. Csináld azt egy bizonyos korlátokig ami jól esik... Ez mind azért kell, hogyha öregkorodba felteszed magadnak a kérdést, hogy "Én miért éltem?" rögtön tudj rá válaszolni...

És ne felejtsd el azt sem, hogy csak egyszer élsz, és nincs annak értelme, hogy szomorkodj, vagy azt keresd, hogy mi az élet értelme... Az élet értelme számomra az, hogy amennyire tudsz érezd jól magad!

2011. máj. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Konkrétan semmi, sajnos.
2011. máj. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Hogy vissza hozzam a pogányságot :D
2011. máj. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!