Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már egy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már egy szakítás után, hogy vége az életeteknek?

Figyelt kérdés
3 hete szakított velem a barátom. Igazából nem is tudom megmondani, hogy miért. Voltak apró gondok, de maximálisan áthidalhatóak. Ő ehelyett azt mondta, hogy neki elég volt. Én még mindig nagyon szeretem. A sírógörcseim elmúltak, de nem jobb, hiszen a fájdalom megmaradt. Nem szeretném elfelejteni, hiszen miért kéne azt, ami jó volt, de eldobni és megtartani is egyaránt félek. Falra mászok a "lépj tovább"-os tanácsoktól, "ez a srác nem ért annyit", "majd jön jobb", "eljön, aki neked lett rendelve"... Minden nap, minden percében jelen van a tudatomban, és random előjönnek olyan emlékek is, amik talán még jelentéktelennek is tűnhetnek. Nekem nem kell jobb, nem véletlen, hogy őt szerettem, ebből a szempontból nekem nem is létezik jobb. Nem azt mondom, hogy nem lehet folytatni az életet, de milyen lesz az az élet? Miután odaadtad mindened, miután rájöttél, hogy kire van szükséged, s az csettintésre eltűnik az életedből, majd jön egy másik? Miért reménykedünk abban, hogy jön egy másik, amikor tudod, hogy nem lesz soha ugyanaz? És az ugyanazt még erőteljes hasonlóság esetén sem tudod megkapni, hiszen nem az az ember áll előtted, akire vágysz.
2011. aug. 24. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem.
2011. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem igazuk van azoknak akik próbáltak vigasztalni. Majd túl leszel rajta, hidd el. Nekem kellett vagy 1 év mire túlléptem az előző szakításom után. Én is így éreztem magam, teljesen ugyan így és lám 3 éve mégis van barátom és mindennél fontosabb nekem. Szóval csak ne búsulj. Bocs, hogy én is ugyanazt mondom, de hát ez már csak így működik szerintem :( Hajrá!
2011. aug. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Állítólag 4 hónap és elmúlik, ígyis-úgyis. Na de hogy válaszoljak a kérdésre, nem, nem éreztem még ilyet, de nem is látom magamban a potenciált h fogok. :)

Kitartás! :) Fölös felszabaduló, illetve lekötni való energiáidat öld sportba! Minnél hamarabb!

2011. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hasonló... Engem nem érdekel rajta kívül senki és semmi más. Holnap el kéne menni beiratkozni valami suliba, de annyira l*szarom, hogy már ijesztő. Csak Ő érdekel, Ő az én világom, nélküle nincs élet.
2011. aug. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én végeztem a környezetvédelmi méréstechnikusival, és mire rájöttem, hogy ebben az országban semmire nem jó, már túl későn jelentkeztem egy újabb iskolába. Engem ma küldtek el a pótbeiratkozásról, hogy betelt a létszám, szóval még az sem lesz, hogy legalább elfoglalom magam. Mellette dolgoztam is volna, és igazán jó robotéletem lehetett volna, hogy ne kelljen a mindennapos fájdalommal harcolnom.
2011. aug. 24. 21:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, három napig. Aztán örültem, hogy megszabadultam tőle.
2011. aug. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Hát, én 5 év után szakítottam az akkori vőlegényemmel. nagyon szerettem, ő is engem, csak nem működött már a dolog. Az első évben nagyon hiányzott, de buliztam, pasiztam, éltem a kis életemet, és egyszer csak már nem hiányzott annyira.De az eleje tényleg borzalmas volt, ő szívinfarktust is kapott mikor elköltöztem, én is mindíg a telefont figyeltem....de túl lehet élni. Most pedig egy másik sráccal élek, boldogan.
2011. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!