Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez az esethez?...

Mit szóltok ehhez az esethez? Engem nagyon ledöbbentett.

Figyelt kérdés

[link]

valahol azt írták,hogy a gyerek öngyilkos lett


2012. febr. 8. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Csupán egy program...
2012. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a sérülés jellegébőllátható,hogy baleset-e.Azt írják, az. Szegény szülei...
2012. febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnálatos eset, de sajnos előfordul.

Itt az volt a hiba, hogy a szülő megtanította a gyereket összerakni a fegyvert (magától már csak nem ilyen profi).


Az öngyilkosos sztori csak az olvasóhajhász akció, így többen olvassák a cikket.

2012. febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szegény szülei... szegényeknek annyi eszük se volt, hogy olyan helyen tartsák a fegyvert, ahol a gyerek nem fér hozzá. Egy fegyver összerakása nem ugyanaz, mint egy doboz lego... Azt nem mondom, hogy nem sajnálom őket, de a saját ostobaságuk eredménye.
2012. febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Légpuskával sokat lőttünk gyerekkoromban tárgyakra apámmal. Első néhány alkalom arról szólt, hogy megtanított a fegyvert használni és szigorúan a számba rágta, hogy

1. csak az ő jelenlétében lehet a kezemben

2. mindig töltöttként kell kezelni, magamtól és más élőlénytől elfordítva a csövet a föld felé (inkább a lábamat lőjem meg véletlenül, mint máshol).


Apám soha nem ütött meg, egyetlen kivétel az volt, amikor engedély ellenére meglátta a puskát a kezemben. Akkora pofont kaptam, hogy körbefordult a fejem.


És itt csak egy légpuskáról volt szó, amivel legrosszabb esetben a szememet tudtam volna kilőni, halálos sérülést nehezen okoztam volna.

2012. febr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ez egy nagyon egyszerű dolog...Ha annyi esze volt az anyukának és az apukának, hogy otthon tartották a fegyvert, hogy megtanították a gyereknek használni, és nem zárták el...hát, erre mit mondjon az ember? Épeszű, felelősségteljes szülő nem követ el ilyen hibát. Én sem adok gyufát a kisfiam kezébe, se szalonnát, hogy játsszon egy kicsit a szomszéd kutyával...Nem hagyom a gyógyszert az asztalon, se vegyszert, se kést. Én nem akarok bírálni senkit, és eszméletlen fájdalom lehet elveszteni egy gyereket, és azon sem csodálkoznék, ha a szülők tükörbe se tudnának nézni, azzal a tudattal, hogy milyen egyszerűen segítették hozzá ehhez a gyereküket.
2012. febr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!