Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Emiatt besértődött? Szerintem...

Emiatt besértődött? Szerintem nem volt oka, mit szóltok?

Figyelt kérdés

Nagynénémnek ma van a születésnapja, felhívta anyukámat, hogy holnap du. menjünk fel egyet vacsorázni. Mondta édesanyám, hogy szerinte holnap a párommal töltöm a délutánt (tegnap jöttem haza, távkapcsolatban élünk, örülünk ha ennyi is jut...)

Erre vérig sértődött, ott cirkuszolt, hogy persze mert nekem semmi se szent...de bezzeg azt nem mondta volna, hogy vigyem a páromat is, bezzeg az ő gyermeke állandóan hozza mindenhova a barátnőit (akármilyen friss a kapcsolat). Ráadásul mi 4,5 éve együtt vagyunk.


Nem értem miért akadt ki...jogos?

21-L


2011. nov. 25. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Vidd el a barátodat is. Kész.
2011. nov. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is vidd el.
2011. nov. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem hívta. Nem is említette. Ez esetben pedig szerintem pofátlanság lenne.
2011. nov. 25. 21:19
 4/9 anonim ***** válasza:
nyugodtan vidd el, ha nem tetszik neki nagynénédnek, akkor megmondhatod neki, hogy ő rinyált
2011. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
*Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2011. nov. 25. 21:26
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk is hasonló a helyzet, csak eddig nem volt balhé abból, hogy a párommal találkozunk. Ha tudják, hogy hazajövök, akkor egyeztetünk, hogy mikor hova megyek.


Persze ez most neked nem segít. Szerintem meg lehet beszélni, meg lehet érteni a te helyzetedet, de erre a nagynénéd nem nyitott egyáltalán. Ilyen helyzetben tedd azt, ami a leginkább bosszantja: Legyen egy sikeres kapcsolatod a pároddal, az unokatesód meg hadd hurcibálja az X-edik barátnőjét is mindenféle családi összejövetelekre.


A családját sajnos az ember nem tudja megválogatni. A párját viszont igen :) Ezért tarts ki mellette inkább.

2011. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi, ez lesz. Különösebb balhé nem volt, csak szóvá tette a dolgot, éreztem, hogy besértődött...
2011. nov. 25. 21:42
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
Képes voltál ezért egy kérdést kiírni? :D
2011. nov. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

dühömben.

Elméletileg meg bármit megkérdezhetsz nem?

Másrészt meg ennél idiótább kérdés sok van, mindegyikre válaszolj, kérlek...

2011. nov. 25. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!