Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum nem engedi hogy lányosab...

Anyum nem engedi hogy lányosabban öltözködjek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 13:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
az a lányosabban mit jelent?
2012. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
Biztos túl reagáljátok, ő szerintem azt nem akarja hogy kurv@san öltözködj, nem azt hogy lányosan. Nyilván egy 15 évesnek én sem engedném hogy miniszoknyákban meg olyan ruhákban járjon amiből kilóg a fél melle. Ha idősebb vagy akkor nem értem anyukádat, főleg ha már 17-18 körül vagy.
2012. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem..dehogy nemolyat akarok, tetszenek a csajok nadrágai és olyat szeretnék. (fiu vagyok)
2012. febr. 9. 13:52
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
jaaa, azt hittem, csajszi vagy...divathóbort, csupán ennyi...hát, ha nagyon lányos, akkor sztem ne öltözz úgy, mert arra azt szokták mondani, hogy b@zis
2012. febr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
Akkor azt írd, mert ez így elég homokos. Anyukádat megértem, mert én sem akarnám fogy a fiamról kiderüljön hogy a saját neméhez vonzódik. DE elfogadnám és próbálnám segíteni az életben még így is.
2012. febr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
2012. febr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%
Anyud nem akarja hogy b*zi legyél ;) Ezzel csak segít : ) 14L
2012. febr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
70%
Anyukád azt szeretné, ha igazi szép szál fia lenne, akiért pisilnek a lányok, és akire büszke lehet. Szerintem egészséges felfogás.
2012. febr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
71%

Hát anyukád gondolom ilyenkor elgondolkozik, és elszomorodik, hogy hogy a fenébe nevelt belőled lányt, ha egyszer fiú vagy.

Mivel nem engedi, gondolom nem lánynak nevelt (vannak hülye szülők, na). Az meg egy családban sem öröm, legyen az bármilyen nyitott szemléletű, ha a kicsi fia túl forró. Gondolom a jövőjét unokákkal képzeli el. :D

Ha meg nem vagy meleg, ne öltözz lányosan. Nevetséges (még egy meleg férfin is). Anyád azért nem engedi, mert nem 13 éves kis fruska, aki SP-n és társain nőtt fel, az ő szemében egy férfi még férfi legyen.

2012. febr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
régebben megengedte de mostmár nem. nekem viszont teccenek a lányos nadrágok, jobban áll rajtam s nem vagyok homi!
2012. febr. 9. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!