Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 25 évesen hogy öltözködjek...

25 évesen hogy öltözködjek csak drága márkás ruhákban lehetek divatos? Ja úgy hogy ragadjanak rám a nők

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy a drága cucc a menő, inkább a viselkedésed, mozdulataid, tetteid számítanak, ja és légy ápolt, kedves. Egyébként ha randa vagy, akkor ne azt várd, hogy a menő csajok ragadjanak, a saját kategóriádban nézzél körül.
2012. jan. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a férfias kisugárzásra ragadnak a nők
2012. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha azt szeretnéd h RAGADJANAK, ahhoz azért már egy férfias kisugárzás kevés. esetleg mint George Clooney-é. de nem árt mellé még az a pár millió dollár, amit a zsebében hord.
2012. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha drága holmikat veszel fel, akkor a drága nők ragadnak rád. Ez alatt értsd azt, hogy az olyanok akinek a pénz számít...nem járnak akárkivel. És, ha a cuccaid márkásak. Egy-egy márkafelirat, jelzés, kifinomultság jellemzi a ruhatáradat ezek a csajok kiszagolják. És ilyenkor aztán édesmindegy, hogy jóképű vagy. Mesélhetsz favicceket is, akkor is ott fognak viháncolni körülötted. Persze azért 25 fele elengedhetetlen egy jó kocsi, lakás is ;)

De, ha normális csajok között is akarsz körbenézni, ott igen számít az illat, a mosoly, a kisugárzás, a kis viccelődés. Nem kell, hogy márkás legyen még az alsógatyád is. Csak legyél ízléses, ápolt.

Ha azt akarod, hogy ragadjanak a nők, a fent említett ragadós hölgyemények a fenti lista alapján bármikor rádragadnak :)

2012. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább azt hord amik neked tetszenek! Nem attól fognak a nők "rád ragadni" hogy márkás ruhákba jársz. :)
2012. jan. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

20:09es vagyok

bocsánat, én magamból indultam ki, mert nekem nem számít a pénz

2012. jan. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25 évesen már azért fogalmad kéne hogy legyen ezekről a dolgokról. Francokat sem érdekli a márkás ruha. A lényeg hogy az összhatás jó legyen.
2012. jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy ragadjanak rád a nők? TECHNOKOL
2012. jan. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!