Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha egy kamasz fiú ki akar...

Ha egy kamasz fiú ki akar tünni a többiek közül akkor miért viselkedik lányosabban, miért öltözködik csajosan?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 09:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Ugyanez van a kamasz lányoknál is akik focit,forma 1 et néznek,fiúsan öltözködnek

az se jobb semmivel ha egy lány fiús!

amúgy meg leírtad a választ mert ki akarnak tűnni

2010. nov. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Mert most már sok tini lánynál ez jön be. Sajnos. Már hallotam buliban, h "Olyan cuki ez a srác, jól sminkel." Áááá...wooow
2010. nov. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Feltűnési viszketegség. Nem hogy azzal tűnnének ki hogy valamit letesznek az asztalra,(kiemelkedő sporteredmény vagy akármi) hanem ilyen divat buz*ságokkal.
2010. nov. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

nos én lány vagyok, de sokszor néznek fiúnak az öltözködésem és a vonásaim miatt... nekem iylen a természetem így érzem jól magam, és nem feltűnési viszketettségből.. lehet sok lányos fiú is így van ezzel a dologgal mint én, de sajnos tényeg sokan csak divatból csinálják.. na az gáz

Szerintem leteszek eleget azzal asztalra, hogy kitűnő vagyok és helyezéseket érek el rajzpályázatokon.. szerintem sokkal jobb eset vagyok mint a magassarkúbatipegő libák

2010. nov. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

ma 10:51


Jól mondod! Amúgy sztem mindenkinek a magánügye, h hogy öltözik. Engem leszólt egy liba nemrég, h milyen rondán öltözködöm-.-

2010. nov. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%
Ugyanolyan gáz ha egy lány fiúsan viselkedik mintha egy fiú lányosan fogjátok már fel!
2010. nov. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Miért lenne gáz?
2010. nov. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Hát mert hogy leszólják ha egy fiú pl. kivan sminkelve de ha egy lány van fiúsan akkor azt nem szólják le(annyira)
2010. nov. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel, határozd meg, h mi a fiús. Ha valaki nadrágban van? Vagy bakancsban? Ez azért érdekelne.
2010. nov. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát igen ha több ruhadarabja is fiús meg rövid a haja meg úgy is viselkedik
2010. nov. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!