Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok haragudni az unokate...

Nem tudok haragudni az unokatesómra. Ez "baj"?

Figyelt kérdés
Pár hónapja csúnyán beszélt velem, megsértett. Én nem akartam vele összeveszni, inkább meglazítottam vele a kapcsolatot (nem hívtam fel 3 hónapig).De az anyukáját felhívtam otthon, és ő vette fel. Kedves, mosolygós, érdeklődő volt...És mintha elszállt volna a haragom, én is kedves voltam vele stb. Pedig nem akartam az lenni. És mindig így van velem: megbántanak, rosszul esik, de nem mutatom ki, és elszáll mintha semmi sem történt volna. Ez baj?
2012. febr. 9. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Ez a te személyiséged része. Ez is te vagy, igy fogadd el magad és mások is téged.
2012. febr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tetris ***** válasza:
100%
Nehogy már baj legyen az, hogy megértő vagy, és megbocsájtó! Nyilván ő is másként látja ma már azt a megsértéses dolgot, ezért beszélt veled olyan kedvesen. Maradjatok jóban, és szeressétek egymást ugyanúgy, mint eddig. Minden kapcsolatban előfordulnak összezördulések, vitatkozások, és ilyenkor elhangoznak meggondolatlan mondatok is. Nálatok is ez történhetett.
2012. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!