Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet arra haragudni,...

Hogy lehet arra haragudni, megbántani, vagy utálni akit szeret az ember?

Figyelt kérdés
mi annyiszor össze veszünk és néha már utálom a férjem már el sem bírom viselni csúnyákat mondunk egymásnak később meg kibékülünk mert szeretjük egymást.de ez olyan igazságtalanság nem ,hogy azt bántjuk akit szeretünk.más is van ezzel így?
2011. jún. 20. 13:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
igen ez így van. nem tudom miért :/
2011. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%

Ma én mondtam férjemnek hogy "annyira gyűlöllek ilyenkor"

Sajnos én is észrevettem hogy néha amikor veszekszünk egyenesen gyűlölöm és nem bírok ránézni sem. De amikor kibékülünk, mintha mi sem történt volna. Annyira bánom ezt mert nem tudom hogy normális-e ez az érzés vagy velem van a baj, mármint a kapcsolatunkkal, hogy képes vagyok gyűlölni olyankor ha veszekszünk. Nem, nem csak szimplán haragszom rá olyankor hanem azt kívánom bár takarodna a fenébe. De ha kibékülünk akkor meg olyan mintha más ember lenne, mintha meg sem bántott volna.

2011. jún. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
18%
ha folyton bánod,nem szereted. ha néha utálod,nem szereted. ez ilyen egyszerű
2011. jún. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
30%
úgy értem ha folyton bántod
2011. jún. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Addig jo meg olyan szinten van a bantas amit meg lehet bocsajtani es ugy elni mintha mi sem tortent volna.Mondjuk mi nem szoktunk csunyakat mondani egymasnak,max duzzogunk.
2011. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
49%

Hát... nekem csak egyszer mondana olyat a férjem, hogy gyűlöl. Segítenék neki csomagolni, és ez nagyon komolyan mondom.

Emberek vagyunk, nem állatok, tiszteljük már annyira egymást, hogy nem b*gatjuk a másikat, és nem rajta vezetjük le a feszültséget.

2011. jún. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
hát akik azt írták,hogy ők soha, meg tiszteljük a másikat nagyon örülök,hogy ennyire nyugodt típusúak.mi sajnos nem vagyunk azok és nagyon bánni szoktam.
2011. jún. 20. 13:29
 8/22 anonim ***** válasza:

Ez egyszerű. Nem tudjátok magatokat kontrollálni. Nem lenne egyszerűbb nyugodtan meghallgatni a másik mondandóját, majd elmondani a saját véleményed, majd ő is a sajátját, kultúráltan? Ennyi a kulcs igazából, csak sajnos manapság kevés embernek sikerül. Mindenki csak veszekszik, a magáét fújja. Veszekedni könnyű, erőt venni magatokon már nehezebb. Bár egyik ismerősöm azt mondta, ettől jó a kapcsolatuk, hogy veszekednek, azt mondta "kell a veszekedés". Szerintem ez szánalmas.

21/F

2011. jún. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy azt bántjuk, akit szeretünk! Mert, ha valaki közömbös, azzal szemben alig vannak érzelmeink. Aki fontos, az ki tud hozni a sodrunkból. Nagyon vékony a határvonal szerelem és gyűlölet között. Viszont, aki ezt tudja, az már uralkodni is jobban tud magán:)
2011. jún. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

mindenki szokott veszekedni. aki mást mond,hazudik. de a csúnyákat mondás,és h néha útálod a másikat az valóban nem jó. menjetek terápiára,mert egy idő után már nem lehet a dolgokat egy jóízű d..gással helyre hozni.


én is haragudtam már a páromra,de inkább szomorú voltam olyankor nem gyűlöletet éreztem

2011. jún. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!