Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan emberek akik...

Vannak itt olyan emberek akik magányosak? Nem csak szó szerint magányosságra gondolok, hanem olyanra amikor valakinek van párja mégis magányos, van itt ilyen nő vagy férfi?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 19:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Társas magányban élő nő vagyok. Néha jól viselem, néha kiborulok.
2009. jún. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
35%

"Hé pasik vegyétek már észre,hogy gyöngédségre törődésre van szükségünk ugyan úgy mint nektek.És amíg mi nők ki tudjuk mutatni addig nektek sem esne nehezetekre!Csak az a baj,hogy a pasiknak így jó.Mert lusták hogy bármiféle érzelmet mutassanak."


Dehogyis. A nők alaposan kiképzik a férfiakat arra, hogy "gyöngédséget és törődést" semmiképpen ne tanúsítsanak, de az érzelmeiket se mutassák ki. A férfi ezt megtanulja a 20-as éveiben, ti. ha így viselkedik, akkor "unalmas", a nőt ti. az önző, flegma és durva férfiak vonzzák. Végül a nő előbb-utóbb megkapja, amire vágyott :DDDD

2009. jún. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon magányosnak érzem magam,vagy nem is tudom,hogy nevezzem...1 hónapja házasodtunk össze,de azóta minden megváltozott,pedig nagyon hiányzik az az odaadó és gyöngéden gondoskodó srác,akibe féléve beleszerettem.Sokat gondolkodok ezen...
2009. jún. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez nagyon érdekes kérdés!!

Én tavaly hagytam ott a párom 9 év után, sajnos megéltem vele a társas magányt. Azóta szinte végig egyedülálló vagyok, de nem magányos. Nem keverem össze ezt a két fogalmat. Természetesen keresem a páromat ismét, mert társas lény vagyok, vágyom a szeretetre, és hogy szerethessek. Viszont mégegyszer nem megyek bele ilyen kapcsolatba, csak azért, hogy azt mondhassam, hogy "nem vagyok egyedül"..!!

2009. okt. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!