Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire értetek egyet az...

Mennyire értetek egyet az alábbi kijelentéssel?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm nem hisz a szerelem első látásra dologba,és abban sem hogy valaki 2 nap után már szerelmes lehet.

Azt mondja neki az ilyen emberek nem tünnek őszintének. Mert hogy mibe szeret bele? max a kinézetbe,2 nap után meg ismeri a másikat annyira senkisem hogy azt állítsa szerelmes. max kedvelhetik egymást


2012. febr. 10. 18:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

a szerelem számomra is más. Nekem 4 hónap kellett h ki tudjam mondani szerelmes vagyok a barátomba. Pedig irtó jól néz ki és nagyon jól megvagyunk az első pillanattól kedve.

De amúgy meg felesleges ezen vitázni mindenki mást hív szerelemnek. Egyetértek mellesleg a barátnőddel én sem bírom a 2 nap után magukat szerelmesnek valló szájhősöket.

20L

2012. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben egyetértek!

22/L

2012. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hinném, hogy van első látásra szerelem. Fellángolás esetleg lehetséges, de hosszan tartó szerelem nem alakulhat ki pár perc "ismeretség" után.


21L

2012. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hiszem, hogy van szerelem első látásra. A szerelemhez kell ,hogy ismerjem az illetőt, az utcán meg meglátok vkit akkor max elkönyvelem ,hogy mennyire tetszik, de szerelmes nem vagyok.
2012. febr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
A szerelem első látásra, az a vonzalom. A szerelem az teljesen más, kizárólag két emberre tartozó dolog. Egyoldalú szerelemben sem hiszek. Nem azért, mert azt hiszem hogy olyan nincs hogy pl szakítás után az egyik szereti még a másikat, a másik meg nem... Hanem szerintem A SZERELEM csakis két ember érzése lehet, egyszerre, egymás iránt... A többi hasonló meg a szeretet, imádat, vonzalom, stb...
2012. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
Ez azért van mert nem tudják az emberek mi a szerelem igazi jelentése...ugyanis a szerelem az az a burok amiben repkedsz,rózsaszín felhők vannak körülötted a másikat tökéletesnek látod és azt hiszed vele éled le az életed. Nos, ez szerelem meghatározása és ezek alapján létezhet első látásra való szerelem. Az én párom mikor először találkoztunk belémesett mesélte hogy már aznap az én hangom csengett a fülében hazamenet és nem tudott kiverni a fejéből(távkapcsolat volt) azóta eltelt 5 év és 3 éve együtt lakunk, aki nem tapasztal meg valamit az soha nem fogja elhinni a dolgokat csak fújja a maga igazát,amivel nincs gond ,csak az a baj hogy nem is ismeri el hogy talán lehetnek másképp is a dolgok, mint ahogy ő hiszi.
2012. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem igaz.
2012. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

De én olyat is láttam hogy mindkét fél állította 2 nap után hogy szerelmes. Barátnőm erre is azt mondta h szerinte nem őszinte amit éreznek. mert 2 nap után nem ismerik annyira a másikat hogy szerelmes legyen. Szerinte az hogy "szeretlek" elég jelentőségteljes szó,és nem lehet vele 1-2 nap után csak dobálozni.


Kicsit összevesztünk ezen a felfogásán,én pár napja jöttem össze a barátommal és mindketten nagoyn jól érezzük magunkat egymással. Barátnőm akkor fejtette ki a véleményét erről mikor a mutattam neki h irta a barátom h szeret. Azt mondta szerinte ez nem igaz

2012. febr. 10. 18:56
 9/20 A kérdező kommentje:
én még nem érzem azt h szerelmes lennék de jól érzem magam a barátommal. Eléggé sértő volt h nem hiszi el barátnőm h valaki engem is szerethet
2012. febr. 10. 18:57
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is úgy van,ahogy a barátnőd mondja!illetve nálam is ilyen lefolyása van a dolognak.Ahhoz,hogy szerelmes legyek meg kell ismernem az adott illetőt és én is úgy gondolom,hogy néhány nap alatt ez nem alakulhat ki.A szerelem számomra nem csak azt jelenti,hogy szimpatikus az illető,külsőre tetszik és jól érzem magamat vele.Nekem az is kell,hogy meg tudjak bízni az adott emberben,megtapasztaljam,hogy különböző helyzetekben mit reagál,tehát lényegében az kell,hogy mélyebben is megismerjem az illetőt és ez sem megy 1-2 nap alatt.

Szerintem kicsit túldramatizáltad,amit a barátnőd mondott.Nem kell ezt így felfogni,hogy azt hiszi,hogy téged nem szerethet senki.A szeretetnek is van rengeteg fokozata és formája,viszont ezek közül a szerelem szerintem nem az ami máról holnapra ki tud alakulni.

2012. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!