Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak anyunak?

Mit mondjak anyunak?

Figyelt kérdés

Vasárnap átjön egy srác hozzám, akivel most a barátkozós stádiumban vagyunk (korábban jártunk, összevesztünk, megint jártunk, és most barátok szeretnénk lenni... én se akarok már semmi többet mint barátság és ő sem) és én amúgy is szobafogságban vagyok, mást nem tudnánk csinálni... meg itt is aludna... más lányhaverjainál is ott szokott aludni meg fiúhaverjainál is - tudom, aludtunk már úgy, hogy fiúhaverjánál ketten voltunk. :$ Ki kéne találni vmi sztorit hogy vidéki és ritkán megy vonata és már nem akarom hazaküldeni olyan korán vagy csak simán mondjam meg anyunak hogy itt alszik és ennyi?


18/N


2012. febr. 10. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd anyukádnak, hogy itt alszik, hanem kérdezd meg tőle, hogy itt aludhat-e? A szülők pillanatok alatt átlátnak a szitán, jobb az őszinteség.
2012. febr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan! ÉS tisztázd az erő viszonyokat,h nem lesz semmi,nem akartok semmit egymástól,csöndben lesztek éjjel ha fent is maradtok.
2012. febr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
18/N ez elég erős :D
2012. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Te, ha már elmúltál 18, akkor azért ez a szobafogság elég erős... No, mondjuk akkor is, ha közelítesz felé...


Őszintén ezt így mondd el Anyudnak, azt fogja leginkább értékelni. Emellett persze, meg lehet támasztani olyan érvekkel, hogy ritkán megy a vonat (lásd hóhelyzet - több napja nem volt hó, de még mindig késnek).

2012. febr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom, de olyat csináltam, amit mások se igazán szoktak és egy hónapos büntetést kaptam... Köszi a válaszokat egyébként!
2012. febr. 11. 10:03
 6/10 anonim ***** válasza:
De egy 18+-ost nem lehet szoabfogságba rakni......
2012. febr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért 18 évesen hogy a rákba lehetsz szobafogságban? :D Oda mehetsz ahova akarsz és nem kell semmiért magyarázkodnod.
2012. febr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nálam sajnos lehet.. :( Megvan tiltva minden, még az a szerencse hogy exem feljöhet. Anya azt mondta feljönni akárki feljöhet de én nem mehetek sehova, pedig hívtak kocsonya fesztre, bulizni meg tegnap is inni. Amikor rákérdezem anyára, hogy nem zárhatnánk le ezt a szobafogság témát akkor azt mondta nem.
2012. febr. 11. 11:52
 9/10 anonim ***** válasza:
De már nem azért 18 éves vagy.Nemkell engedélyt kérned.Aki elmúlt 18 oda megy engedély nélkül ahova akar.Nemkell ehez szülői engedély -.-"
2012. febr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát tudom, de anya maradi felfogású... ahhoz is könyörögnöm kell hogy 10ig hadd legyek kint.
2012. febr. 11. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!