Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék az alábbi ügy...

Hogy tudnék az alábbi ügy ellen érvelni? Felnőtt emberek véleménye kéne, nem tudom eldönteni, hogy ezzel tönkre tenne -e valamit magában!

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm 21 éves.Én még csak 18 leszek hamarosan,szomszédok vagyunk és születésem óta nagyon jóban vagyunk.A barátnőm szűz (én is),de szerintem nagyon szép lány,sokan küzdenek kegyeiért,mégse találta meg az igazit.

Nagyon megelégelte és elmesélte tervét,szeretné elveszíteni egy barátjával,aki helyes srác és neki is csak összejárós laza kapcsolat kell. Nem akar tovább várni és unja és kívánja.


Nem tudom,érdemes -e ez ellen érvelni,végülis MÁR..21 éves és lehet,így jó lenne.

Ha,azt mondom neki,hogy várjon még ki tudja lehet éveket kéne még "szenvednie" míg eljön a a nagy ő.

Ti mit tennétek az ő helyében?

Rám hallgatna,de tanácstalan vagyok.Kérlek válaszatok mellé írjatok kort is.köszönöm.


2012. febr. 11. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Én biztos nem feküdnék le csak azért valakivel, hogy elveszitsem a szüzességemet, nekem ehhez az kellett, hogy szeressem a másikat.

De ha mindketten elfogadják, akkor elvileg nem itélem el. Viszont ha utána megbánja, vagy nem jól sikerül, akkor visszacsinálni nem lehet, és egy rossz "élmény" elég maradandó kárt okozhat.

Ezen kivül elöfodulhat - igen sokszor igy van, hogy utána valamelyik úgy fogja érezni, hogy beleszeretett a másikba, és az igen kinos helyzeteket okoz.

Szerintem érdemesebb kivárni, mire valakit szeret eléggé, ehhez, de biztos lesz, aki máshogy látja.


35/N

2012. febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Tegye meg, ha tényleg úgy érzi, hogy csak szex kell neki a pasitól és nincsenek iránta titkolt érzései, mert utána csak szenvedne.


Majd sokan írják itt, hogy ne tegye, mert az első alkalom értékes, és annak kell adni, akit igazán szeretsz, de az igazság az, hogy ebben a korban a szüzesség inkább teher, mint áldás. Én 22 évesen veszítettem el egy olyan pasival, akit nem szerettem és bevallom, nekem is csak az volt a lényeg, hogy veszítsem már el, és nem bántam meg.


Sokkal inkább nyomasztó volt számomra az, hogy 22 évesen még szűz vagyok, mint az, hogy nem a szerelmemmel veszítettem el.


Azóta megnőtt az önbizalmam, merek nyitni a pasik felé, nincs bennem gát, felszabadult vagyok.

2012. febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok, a korom lemaradt: 24
2012. febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem késett le a barátnőd még semmiről. Annyira azért nem hiányozhat, az ami sosem volt még. Várja meg míg szerelmes lesz valakibe és akkor nem fogja megbánni. Nem haveri alapon kell elveszíteni a szüzességet, hanem egy viszonzott szerelem oltárán ajándékba adni. Akkor elmondhatja a nagy Ő-nek." Téged vártalak."
2012. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha elég sok jó válasz érkezik,lehet szimplán megmutatom neki a kérdést.Köszönöm az eddigieket!Zöld pacsi mindenkinek:)
2012. febr. 11. 18:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tegye meg a barátnőd.

Kívánja a szexet, ahogy írod, egy barátjával lenne a dolog, nem egy idegennel, hát lépjen, és feküdjenek le.

Ennek a "várok az igazira" dolognak az is lehet a vége, hogy csak vár és vár, mert ő sem az igazi, és ő sem, és belőle is hiányzik valami, stb..., aztán szűz lesz még 30 évesen is.

Akkor meg már az lesz a baj, hogy hogyan mondja el, hogy még szűz.

Másrészt, lehet, hogy a nagy ő csak 40 évesen jön el az életébe.

Ki tudja?

Nem mindenki talál fiatalon jó társat.

Akkor addig ne szexeljen?

Ha mindenki csak az igazival feküdne le, jó nagy százalékunk szűz maradt volna.

2012. febr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is egy nagyon jó haverommal veszítettem el, 19 évesen.... nem az igazira vártam, csak így alakult, olyan helyzetbe kerültünk... és nem bántam meg, egyáltalán.


szexre is szükség van, pláne annyi idősen az ember nagyon sokat gondol rá!


amúgy a srác azóta is jó haverom.


30N

2012. febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

..és a nagy ő feltehetőleg nem az első párkapcsolata lesz... lehet hogy a negyedik, ötödik, vagy akár még később jön el. az addigiak meg tapasztalatok, kísérletek, szerelmek, de nem a nagybetűs Ő (noha a legtöbb kapcsolatnál azt hiszi az ember, pláne fiatalon, aztán megtanulja a különbséget. tapasztalattal)


30N

2012. febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!