Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szüleim...

Mit csináljak a szüleim veszekednek és engem tiltanak?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csináljak 16 évesen még a másik faluba sem mehetk át mert nem engednek mert ha veszekedés van akkor rajtam töltik ki a boszujukat!

És ez engem nagyon zavar!

De öket mag az zavarja ha barátkozok pasikal vagy éppen a pasim nem tet szik nekik pedig én nagyon szeretem meg ö is engem de ha anyámék ennyire tiltanak még töle is akkor nem lesz vmi hosszu kapcsoltunk!


2009. jún. 3. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit zavarosan irtad le mondandodat. Termeszetes, ha feltenek, ez a dolguk, probald meg megertetni veluk, hogy szukseged van egy kis lazitasra a porazon, erre legjobb modszer, ha latjak rajtad, hogy felnottesen, megbizhatoan viselkedsz
2009. jún. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem ok kössy
2009. jún. 4. 08:09
 3/4 anonim ***** válasza:
az én szüleim is ilyenek voltak de már 8 éves házaságom van meg 2 gyerek .de a veszekedésekért meg beszélj velük hogy neked ez nem jo megértik de ha nem szolsz nem változik semmi ezt hidd el
2009. jún. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kössyke de hiába beszélnék velük abol is csak balhé lenne
2009. jún. 11. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!