Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te tönkretennéd így egy másik...

Te tönkretennéd így egy másik ember életét?

Figyelt kérdés

Tegnap a Natgeon ment az Élet a rácsok mögött c. sorozat és az egyik srác azért került be mert 15 éves barátnője volt és amint betöltötte a 18-at a lány anyja feljelentette és 4 év börtönt kapott a srác és miután szabadult nem költözhetett oda se az anyjához,se az apjához mert az apja egy park közelében lakott ahol sok gyerek van az anyjánál pedig ott volt a húga, így a nagymamájához kellett költöznie és szexuális bűnözőként lett nyilvántartva pedofilok mellé sorolták be.

Ezzel teljesen tönkretette a lány anyja az életét, mindenki pedofilnak gondolja plusz a 4 év börtön...

Meg azért mégis csak 18 éves volt nem pedig 30 vagy 40, nem akkora korkülönbség volt.

Bár gondolom az anyának volt más baja is a sráccal azon kívül,hogy 18 éves volt, de ezt nem tudni és azért szerintem elég súlyosan meglett büntetve a srác...az egész életét megpecsételték ezzel.

És még a középiskolát sem tudta befejezni mert börtönbe került...



2012. febr. 12. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
A középsulit a börtönben is be lehet fejezni. Nem tartotta be a törvényt, tapsikoljunk?
2012. febr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Hát ja... ez elég gonosz húzás volt. :( Szegény srác. :(
2012. febr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom, szerintem ez hülyeség... 18 évesen már miért ne lehetne együtt egy 15 éves lánnyal? :/ Tudtommal 14 év felett már nem büntetheti a törvény, hogy nagykorúval van együtt.... Vagy akkoriban még nem ez volt a törvény?
2012. febr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2004-ben került börtönbe ha jól emlékszem és Amerikában volt.

Az egy dolog,hogy nem tartotta be a törvényt, de ha szerették egymást akkor ,hogy hagyhatta volna ott a lányt?

Mert most a szerelmedet egyik percről a másikra ott tudnád hagyni és majd 3 év múlva mikor ő is 18 lesz összejöttök újra?!

2012. febr. 12. 12:04
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem ismerem pontosan az amerikai btk-t,de az ilyen "tudományos" csatornáknak sem kell vakon hinni. Lehet hogy a fiú mást is tett és halmazati büntetésként kapott 4 évet. Persze ha nem osztják meg hogy mást is elkövetett akkor igen nagy szenzáció,hogy "ezért 4 év?" és lesz mit leadni a csatornán. Nem hazudnak,csak nem mondanak el mindent-ugyanerre épül az egész (na jó egy része) újságírás,politika stb.
2012. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Whiskys is tudott börtönben tanulni. A kérdésbeli srác vajon miért nem?
2012. febr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
3-masnak: Amerikában 18 év feletti ember nem létesíthet szexuális kapcsolatot 18 év alattival, mert bünteti a törvény. Magyarországon 14 év a beleegyezési korhatár.
2012. febr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem Amerikában államonként változik az age of consent.
2012. febr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ezt a részt én is láttam. Jó r.ohadék volt a lány anyja...

Nem értem én ezeket az amerikai törvényeket.

2012. febr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ennek elkaptam a legvégét de nem tudom mi volt benne. Nem került vissza? Vagy akkor már egy másikról volt szó?
2012. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!