Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy a másik ember a szeretetével megváltoztatott titeket? Jobbá váltatok, ill kihozta belőletek a jót?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen. Vagyis inkább a saját szeretetemmel. Annyira kedvelem őt, hogy nagyon sok mindent megteszek érte amit eddig nem, de ezzel én is jól járok.
2011. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Velem fordítva történt már ilyen. Én akartam a szeretetemmel "csiszolni" valakit, hogy jobb viszonyban legyen önmagával - ezáltal a "világgal". Rá kellett jönnöm: tehetek akármit. Felesleges. (Nagy tapasztalati értékű) frusztráció lett a vége.
2011. dec. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy barátom (lány), aki segít jobbá válnom. Soha nem fogom tudni visszafizetni neki, amit értem tett és tesz. Talán csak azzal.ha tényleg még jobbá válok.
2011. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Engem is egy barátnőm kisugárzása és embersége tesz jobbá, én úgy érzem mellette jobb lehetek. :)

Veled volt vagy van? :)

2011. dec. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Engem minden nappal csak gonoszabbá tesznek.
2011. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előző: vigyázz, ne hagyd!:-) Azt még te fogod csúnyán megsínyleni. (Ugye, csak irónia volt? Remélem..)
2011. dec. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem, tényleg a körülöttem lévő emberek napról-napra gonoszabbá tesznek.


Mindennap egyre jobban utálom az embereket miattuk.

2011. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, de csak egy ideig egy ideig működik. Amint "vége" lett a szeretetnek, sokkal rosszabb lettem, mint előtte voltam. Érzéketlenebbé és gonoszabbá váltam végül...
2011. dec. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

19:03-asnak:


ha a körülötted lévő emberek vannak rád rossz hatással, kérlek, ne "az embereket" utáld, - hanem őket. Nagy jó szándékkal mondom ezt. Próbáld meg elkerülni az általánosítást. Vannak nagyszerű emberek, csak meg kell őket látni. Üdv.

2011. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, a folyamat most is tart, a párom csiszol rajtam a rengeteget türelmével, szeretetével, bár szerintem ez kétoldalú,az iránta érzett dolgok miatt egyre "jobbá" válok. A múltra pedig visszatekintve megállapíthatom, hogy abszolút pozitív a fejlődés.
2011. dec. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!