Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Temetésre illik fekete farmerb...

Temetésre illik fekete farmerban menni?

Figyelt kérdés
A nagymamám testvére halt meg. Közeli rokon vagyok valamennyire, de azért annyira nem közeli. Egy db fekete nadrágom van ami jó rám, az egy csőszárú fekete farmer. Gondoltam hogy egy velúr fekete csizmát vennék fel hozzá. Csak nem tudom illő-e, mert csak úgy tudom felvenni, ha beletűröm a csizmába a szárát...Temetésre illik ilyet felvenni?
2012. febr. 12. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem gáz, ha pl. egy fekete szövetkabáttal veszed fel, elegáns is valamennyire. Amúgy meg ha nincs is másik fekete nadrágod, akkor mi mást vehetnél fel?
2012. febr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, szövetkabáttal venném fel. Na igen, igazad van. Venni most nem nagyon tudok...Köszi a válaszod!
2012. febr. 12. 13:25
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Szovetkabattal nyugodtan felveheted.
2012. febr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó, fekete a színe azon kívül hogy mi az...meg amúgy is mindenki a maga módján gyászol, senkinek nem lenne köze hozzá hogy te ezt hogy teszed.
2012. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem... tavaly osztálytársam apukája halt meg, én is fekete farmerben mentem. kb. térdig ér a kabátom meg a csizmám is, sok nem látszot belőle.

de amilyen hideg van, szerintem még az akadékoskodók is elnézik hogy nem egy pókhálóvékony nadrágban dideregsz.

2012. febr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha ez az egy fekete nadrágod van, vedd fel azt.
2012. febr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd fel. Én egyszer úgy mentem nem közeli rokon volt, hogy fekete csőnadrág és csak egy fekete csizmám volt ami lakkcsizma volt. De nem platformos, meg csak 6 cm magas nem az a dominás lakkcsizma. Fekete szövetkabátot vettem fel hozzá és szerintem nem volt gond az öltözetemmel.
2012. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

azt vedd fel, amid van.

A mi ismerőseink mindig más évszakban halnak meg, az meg egyenesen pénzkidobás volt, amikor terhesen vettem fekete ruhát, mert temetésre kellett mennem. Na, azt sem veszem fel többet, kben is utálom a feketét.

2012. febr. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!