Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire illik esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire illik esküvőre fekete ruhába menni?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon csinos fekete fehér virágos ruhám, csak sok helyen hallom, hogy esküvőre nem illik feketében menni. Gondolkodtam hogy veszek másikat. Vélemények?
2011. júl. 20. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az lagzis (esti) ruhám volt fekete, nem szólt érte senki. Mondjuk az lehet, h más..
2011. júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sokszor mondták hogy nem illik feketében menni, és én ezzel egyet is értek Viszont nem derül ki hogy a Te ruhád pontosan milyen. Mert végülis van benne fehér és virág is. Ha nem az alapszíne a fekete akkor szerintem nyugodtan elmehetsz benne.
2011. júl. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam fekete ruhában esküvőn,nem szóltak be
2011. júl. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én fekete fehér virágos szoknyában voltam egy esküvőn. Szerintem inkább a teljes fehérre mondják, hogy nem illik abban menni.
2011. júl. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát teljesen fekete a ruha nem olyan sűrűn vannak a fehér virágok és picik :D szóval több benne jóval a fekete rész :D és köszi a válaszokat
2011. júl. 20. 18:28
 6/10 anonim válasza:
84%

hááát... én úgy tudom, hogy fekete-fehér-vörös a tabu sz

ínek egy esküvőn. Én most szombaton megyek esküvőre ezért néztem utána.

2011. júl. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsónak igaza van.

Feketében temetésre megy az ember, nem esküvőre. A fehér a menyasszony színe ugye, a vörös pedig hagyományosan a menyecskeszín.

2011. júl. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A barátnőm esküvőjén egy fekete alapon nagy, fehér virágmintás ruha volt rajtam, vékony pántos és elegáns.

Szerintem csinos volt a ruha, nem gondolnám, hogy bárki "kinézett" volna a násznépből emiatt.

2011. júl. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18:44 így igaz! Nem megyünk esküvőre, feketében, fehérben és vörösben!
2011. júl. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 lernen válasza:
szerintem egyáltalán nem szégyen!! anyukám is fekete ruhában szokott menni és ha csinos és elegáns akkor méginkább alkalomhoz illő!!! én ugy tudom hogy fehérbe nem illik menni mert a menyasszonynak fehér a ruhája!!
2011. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!