Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teli tömik a fejét és másra...

Teli tömik a fejét és másra hallgat! Mit tehetnék hogy bízzon bennem és ne másra hallgasson?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy voltam kint külföldön szerencsét próbálni de nem úgy alakultak a dolgaim,mert 3 hét után felmondtak nekem.Elvileg úgy van és volt eddig is hogy a párommal megyünk ketten nyáron és én csak előre megyek felfedezni a terepet,sajnos most egyedül nem jöttek be a számításaim,igazából csak kifogtam egy rossz helyet.Mivel félbe van egy sulim amivel májusba végzek és ha minden jól megy akkor abba a szakmába szeretnék elhelyezkedni.Na most a párom kivan akadva hogy hogy bízzon meg így bennem és hogy jöjjön ki velem ketten ha egyedül nem tudok boldogulni,a baj az hogy tudom hogy az ostoba barátnői tömik teli a fejét ilyen hülyeségekkel hogy én egy megbízhatatlan pasi vagyok,én aki foglalkozik a barátnőjével,aki iskolába jár,nyelveket tanul és mellette még munkát is keres és próbálkozik egyedül hogy kettőnknek jó legyen.A baj hogy a hülye kis barátnői azt gondolják hogy külföldön is kolbászból van a kerítés és ott olyan egyszerű munkát találni.Amióta teli tömték a fejét hogy én ilyen meg olyan vagyok meg hogy én nem fogok változni,azóta teljesen eltávolodtunk egymástól,hol ott az hogy mi együtt megyünk az már amióta összejöttünk tervbe van..ő most azt gondolja hogy nekem ott kint nem jöttek össze a dolgok akkor ketten sem fog..nagyon rossz hogy így áll hozzám mert minden tőlem telhetőt megteszek és tudom hogy a barátnői beszélik teli a fejét,lehet hogy irigységből vagy nem tudom,de annyira teli beszélték hogy már nem bízik bennem..hogyan tudnék rá hatni?
2012. febr. 13. 15:12
 1/4 A kérdező kommentje:
A legrosszabb az egészben hogy már alig akar velem beszélni.én biztos vagyok benne hogy a szülei vagy a barátnői tömték teli a fejét.
2012. febr. 13. 15:17
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem magyarázd el neki,hogy mi volt a gond,amikor egyedül mentél külföldre és miért nem úgy sikerült a dolog,ahogy tervezted.Azt is mondd el neki,hogy legközelebb ha együtt mentek,akkor már lesz egy szakmád,amivel könnyebben tudsz majd munkát találni és,hogy te valóban mindent megteszel a kettőtök boldogságáért,mert ő nagyon fontos neked és azt szeretnéd,hogy jó életetek legyen és ne klljen nélkülöznötök,de ehhez az is kell,hogy ő megbízzon benned és ketten együtt vágjatok neki a dolognak.

A helyedben viszont meggondolnám,hogy mennyire érdemes egy ilyen lánnyal hosszó távra tervezni,aki ennyire befolyásolható és ami azt illeti a leírtak alapján többet ad a barátnői véleményére,mint a tiédre.

22/L

2012. febr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bánomisén ***** válasza:

Ha ennyire befolyásolható a barátnőd, hogy inkább másoknak hisz, mint a saját szemének, akkor nem tudsz sokat tenni. Éld az életed, ha külföld a terved, akkor ne add fel, ő meg majd az adott pillanatban eldönti, hogy veled tart, vagy sem.

Ilyen ingatag lány külföldön sem jó társ, sőt, ide kell csak igazán stabil kapcsolat.

Beszélj vele, kérdezd meg tőle, hogy végülis mit akar.

2012. febr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor te valósitsd meg a tervedet és utána, ha úgy adòdik nélküle menj el. Hadd hallgasson a barátnõire biztosan, hogy irigykedés az egész.Nagyon nem jó élni valakivel,aki befolyásolható, tapasztalatból tudom.
2012. febr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!