Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tehetnék?

Szerintetek mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nos,elég feszült vagyok,tehát ha valami nem érthető,bocsánat!Volt egy barátnőm,de aztán elég csúnyán összevesztünk,de most úgy érzem,hogy kezd a kapcsolatunk normalizálódni,nem mindig,de ha valami kérdésem van,kérdezhetek és Ő is így van velem! Na most nem tudom,hogy Ő ezt honnan veszi,de azt állítja,hogy én ******* Őt..De ez egyébként nem így van,mert én mindent magamban szoktam mondani,amit gondolok..Na most ez még mind oké,de Ő ezt a valótlan dolgot, elmondta a barátnőjének..És ettől a személytől,aki a volt bnőm barátnője,most kaptam egy fenyegető levelet amiben ez áll: Tudom,hogy le******régebben xy-t,de ha mégegyszer meghallom ******** a fejedet..Ő is és a volt b.nőm is egy osztályba járunk..Hogy jöjjek ki ebből? =/ Az az igazság,hogy én nem tudom megvédeni magam,mert kicsi és vékony,gyenge vagyok..Hiába mondom,hogy nem vagyok hibás..Ha meg az anyukámnak szólnék ,akkor én tudom a legjobban,hogy Ő megvárja őket,de abból nem lesz köszönet..Megcsapdosná mindet..Na azt meg én nem akarom,mert akkor mégjobban bonyodalom lenne belőle..Most pedig kétségbe vagyok esve,nem is tudom,hogy hogy fogok bemenni!Kérlek benneteket,segítsetek!
2012. febr. 13. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ******.


(Egy szót sem értek abból, hogy mi van - leszámítva, hogy a barátnőd terjeszt rólad valamit, ami téged zavar)

2012. febr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az első és a második helyére légyszi írd le kultúráltan, hogy mit is csináltál,mert ez így nekem tök homály.

Fiú vagy vagy lány, te kicsi vékony és gyenge?

2012. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat,csak ugye nem engedte,mert kulturáltan kell írni.. az 1: Az,hogy pl akik az utca sarkon állnak..

2: az pedig hát szépen fogalmazza..megver..

És igen én vagyok a kicsi,nem tudom magam megvédeni..

2012. febr. 13. 19:58
 4/9 A kérdező kommentje:
És lány vagyok..
2012. febr. 13. 19:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Oké, én mostmár értem,de a bibi ebben a mondatodban van:

"De ez egyébként nem így van,mert én mindent magamban szoktam mondani,amit gondolok."-tehát tényleg ezt gondolod a barátnődről,csak elvileg nem mondtad ki hangosan?

2012. febr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem,nem gondoltam róla semmi ilyesmit,ezt általánosságban értettem,hogy ha van valami probléma,akkor azt inkább magamban tartom,de nem gondoltam egy percig se róla..Lenne okom rá,mert Ő csinált olyat,amit az életbe nem felejtek el,de nem vagyok ilyen típus..
2012. febr. 13. 20:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Mondd meg, hogy nem k**váztad le. A kis sztoridból nekem az jön le, hogy nem mondtad neki, hogy k**va, de azért gondoltad. "De ez egyébként nem így van,mert én mindent magamban szoktam mondani,amit gondolok.." Szóval megeshet, hogy tettél olyan megjegyzést, akaratlanul is, amiből ő erre következtetett és mint tudjuk az ember szeret túlozni. Verekedést illetően... Lányok vagytok az ég áldjon meg, senki nem tanított nektek jó modort (bocs, az manapság nem divat)? Azért csak nem álltok le egymást megverni... Amúgy úgy gyere ki ebből, hogy odamész a barátnődhöz és mondod neki, hogy bocs, ha valami félreértés volt, de te sose mondtál rá ilyet, sosem tartottad őt k**vának, még ha esetleg ő így is értelmezett valamit, amit mondtál. Amúgy meg hagyni kell a fenébe, ha látják rajtad, hogy nem érdekel, őket sem fogja. Do not feed the troll.

19/L és az első, aki írt

2012. febr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lenne okom rá,mert Ő csinált olyat,amit az életbe nem felejtek el,de nem vagyok ilyen típus..


szóval csak gondoltad, de magadnak se vallod be...19/L

2012. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy úgy gondoltam,mert tényleg van rá okom,abban a pillanatban lehet,hogy igen is kimondtam,de MAGAMBAN! Ja és egyébként itt nem arról van szó,hogy mi leállunk verekedni,max a lány ver meg engem,de arra gondoltam,hogy ha anyunak szólnék,akkor Ő odamenne és megcsapdosná Őket..
2012. febr. 13. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!