Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre hogy kellene reagálnom?

Erre hogy kellene reagálnom?

Figyelt kérdés

Párommal összevesztünk a hétvégén. Igazából egy jelentéktelen dolog miatt, ami kihozott belőlünk elnyomott dolgokat, sok volt bennünk a frusztráció és egy nagy veszekedés kerekedett belőle. A problémáinkat megbeszéltünk, de párom azzal büntet, hogy nem tartunk valentin-napot. Mérgében mondta ki, hogy ő soha nem tartott és utálja az egészet és csak azért ment bele, mert látta mennyire szeretném. De most már nem akarja, sőt találkozni se akar velem valentin-napon.

Nagyon haragszom rá, megértettem volna ha elmondja már az elején hogy még miattam sem fog "ünnepelni" és hagyjam ezzel békén. De végignézte ahogy arról fantáziálok mit szeretnék, hetekig kerestem megfelelő ajándékot. (Persze nem nagy dolog és nem is akartam túlzásba vinni, de nekem fontos lett volna)

Most mit csináljak az ajándékommal? Már nem várom az egész cirkuszt és haragszom rá, hogy nem volt képes időbe közölni.

Mit gondoltok?



2012. febr. 13. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Tartsd meg későbbre.


Nálunk már az elején kijelentettem, hogy én bizony nem fogok tartani valentin napot. Ezen szerintem annyira ne akadj fent. Persze azért hord le, de aztán felejtsd el.

2012. febr. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Add neki oda! Ha azt mondja "nem valentin-napozunk" akkor mond neki, hogy nem a valentin nap miatt, hanem mert meg akartad őt ajándékozni!
2012. febr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nyugtass meg, hogy legfeljebb 16 évesek vagytok.
2012. febr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de nem tudlak megnyugtatni. Már jócskán elmúltunk 16 évesek. Eddig engem sem különösen érdekelt a valentin-nap egyik korábbi kapcsolatomban sem tartottam meg. De most úgy éreztem találtam egy olyan férfit akivel szivesen eltöltenék egy kicsit romantikusabb hétköznapot...


Csak, hogy megnyugodj: még 80 évesen is szeretni fogom ezt a napot! :)

2012. febr. 13. 23:36
 5/6 anonim ***** válasza:
uhh, én azt hittem te férfi vagy...mert én az vagyok és szeretem a valentin napot, mégjobban összehozza a párokat és szerelemben, kedveskedésben, melegségben, csókokban és szeretkezésekben fürdünk egész nap (tudom, romantikus vagyok;-))
2012. febr. 14. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
add nek oda mikor legközelebb találkoztok,ha megkérdezi h miért kapta mond meg neki h csak ugy :) mert szereted
2012. febr. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!