Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltudtok menni olyankor wcre...

Eltudtok menni olyankor wcre ha a férjetek is itthon van? Nekem már reggel kellett és visszatartottam merthogy kinn ült és valahogy előtte nem merek. Most meg elment de az inger is mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 08:33
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
87%

9 éves kapcsolat után már nem okoz problémát.

De az elsö idökben rosszabb volt.

Söt, pszichés, lelki okok miatt én a kapcsolatok (pár hónap) elején enni sem tudok a másik elött, ebböl is voltak gondjaim...

2012. febr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
94%
Már a férjed, de nem mersz előtte wc-re menni? Ez számomra kissé fura... az első hónapokban még rendben van, na de bizonyos bizalom azért kell, ha már hozzámegyünk valakihez. Emberi szükséglet, a férjed gondolom tisztában van vele, hogy neked is van anyagcseréd, tehát gondolom nem zavarná. Ne csinálj belőle problémát, küldd el a közelből, hogy most nagydolgod van, ha zavar.
2012. febr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
95%

Igen. Nálunk kezdettől fogva nem volt ilyen probléma.

Visszatartani nem jó!

2012. febr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ő is szokott, ráadásul a wc-re nem jön be velem. Mindenki jár wc-re, ez teljesen természetes dolog, egyáltalán nem ciki.
2012. febr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
95%

Első pár hétben vcoltunk csak szégyellősek,akkor is inkább párom.2 napi egyfolytában együtt voltunk,nem mert előttem elmenni (pedig ő a férfi),ettől görcsölt a hasa.

Főztem neki kis teát ami erre jó,aztán megegyeztünk,hogy nincs többé ilyen,nem esészséges.

Azóta nincs probléma.

2012. febr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
96%
Hűha, ezek érdekes dolgok."kinn ült és valahogy előtte nem merek" Hol ült Ő is a wc-n? Gondolom még meztelen sem látott?
2012. febr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
97%
örülök hogy ilyen gondjaid vannak az életben...hogy ki tud előbb elmenni kakilni..
2012. febr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
97%
És a pukival mi a helyzet? Gondolom leszaladtok az udvarra pukizni.
2012. febr. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Az elószobában ült amibőnyilik a wc és altalában adok hangot közben és az gáz. Pukizni nem szoktam csak ekkor
2012. febr. 14. 08:49
 10/52 anonim ***** válasza:
95%
mennyi idős vagy kérdező?
2012. febr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!