Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha én nem kapok semmit akkor...

Ha én nem kapok semmit akkor én adjak?

Figyelt kérdés

A barátomnak vettem ajándékot, de lehet én nem is kapok semmit.Nem vagyunk gyerekek de azért megajándékozzuk egymást.

Például küldtem neki ma reggel smst még arra sem méltatott, hogy csak megcsörgetett volna hogy igen, elolvastam.Ha nem kapok egy szál virágot se akkor én sem adjam oda?


2012. febr. 14. 14:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%

én odaadnám a helyedbe... ma reggel én is odaadtam egy pici csokit, tudtam hogy ő nem fog adni, de nekem külön jól esett hogy beégett :D már nem azért, de én se virágot, se semmit nem kaptam hónapok óta... én meg hiába adok neki, tojik rám. hagy essen neki rosszul, hagy legyen lelkiismeret furdalsa hogy ő nem készült semmivel. én is küldtem neki már egy vagon képeslapot, sms-t, ma reggel csokit, stb, de fordítva semmit nem kapok.


22/L

2012. febr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

Hát én azok táborát erősítem akik egy nagy marhaságnak tartják az egész Valentin naposdit, mindenesetre a véleményem a következő:

1. Ha eddig nem tartottátok akkor most ne újíts.

2. Ha te nem kapsz semmit, az szerintem elég kínos lenne mindkét fél részéről hogy te meg adsz. Mire föl? Ennek oda-vissza kellene (?) működnie, nem pedig egyoldalúan.

3. Várd meg az estét, mi lesz, ha kapsz-adsz, de ha nem kapsz-nem adsz.

2012. febr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
régen rossz ha egy kapcsolatban direkt rosszat akarsz a másiknak okozni, kedves kérdező és kedves első semmi eszetek nincs egy kapcsolathoz, csokikon meg virágokon vagytok kiakadva. Ez nem feltétel nélküli kapcsolat amiben benne vagytok, nem tetszik hogy nem ad semmit? akkor nem 10 éves gyerekek szintjén kell viselkedni hanem kommunikálni, én ha adok valamit sose várom vissza mert nem azért adom hogy neki sza.r legyen ha nem ad, azért adom mert szeretem de ahhoz hogy tudjam hogy ő is szeret nem kell mindenféle felesleges(mert lássuk be értelme nincs ezeknek) vacak. Azt mondom ne add oda neki mert későbbi vita során majd a fejéhez vágod. ha meg nem elégítik ki a mindenféle vágyaitokat meg elképzeléseiteket akkor ott kell hagyni nem panaszkodni.
2012. febr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ez a Valentin nap egy felnőtt számára olyan csöpögős. Valahogy a magyarok nincsenek ehhez hozzászokva, nőnap oké, de ez valahogy túl mű, sőt kínos, zavarba ejtő.


Egy normális kapcsolat ami a szeretetten alapul, az úgy működik,hogy az embernek időnként eszébe jut valamiről a másik és megveszi neki azt a valamit amit épp meglátott, teljesen váratlanul, függetlenül attól ki a soros éppen az ajándékozásban, sőt nem is tartjuk számon ki mikor milyen összeget adott, csak édes aranyosan oda adjuk és jól megölelgetjük a másikat, sok mondattal elmondjuk, mit érzünk, miért vettük, ennyi.

2012. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Mivel az sms- edre sem reagállt,valószínü nem tartja fontosnak ezt a napot, és éppen ezért lelkiismeret furdalása sem lesz. Ne add oda neki, majd legfelljebb szülinapjára.
2012. febr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, egyébként az a fura hogy ő kérdezte tőlem hogy mit szeretnék valentinnapra, tegnap is mondta holnap valentinnap ja és 25éves felnőtt férfi nem kell gyémánt gyűrű csak egy 500ftos rózsa
2012. febr. 14. 15:16
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Rózsa minek? Én vagyok biztos fiatal eheez, 22/F de a rózsának nicns értelme főleg 500 Ft osnak ilyen kenyér ár mellett
2012. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Mi sem tartjuk a valentín napot, de a férjem majdnej minden héten meglep egy tábla csokival. Ma is hozott nekem és a lányomnak csokit. Nem vettem semmit, mert megbeszéltuk, hogy nem vásárolunk. Reggel is azt mondta, hogy ne vegyek semmit, mert ezt ugyis kozos pénzbol vette.
2012. febr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

Elég fura azt olvasni, hogy ha ő nem ad semmit, akkor te sem adod oda a már megvett ajándékot. Ez kicsinyes dolog és egyáltalán nem arra utal, hogy az illetőbe szerelmes lennél, a Valentin naptól függetlenül. Ez inkább óvodás viselkedés, hogy ha te se én se.

Hogy nem reagált, és neked ilyen gondolataid vannak inkább arra enged következtetni, hogy a Valentin napnál kicsit nagyobb gondjaitok is lesznek hamarosan.

2012. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem meg vörös rózsa a minimum.200ft-ért is lehet venni,de ha kell lopja el valahonnan!


Ha nem kapsz tőle semmit,akkor te se add oda szerintem :(

2012. febr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!