Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu azt mondja, már nem...

Anyu azt mondja, már nem vagyok gyerek, ezért nem kapok semmit mikulásra. De akkor az unokatesóm miért kap?

Figyelt kérdés
Nekem ez nagyon rosszul esett. Nem a csokiról van szó, mert nem vagyok annyira oda a csokiért, különben is fogyózom, de legalább valami apróságot adhatnának nekem. Még ha csak egy mini csokimikulást is jelképesen. És azt mondta anyu, hogy mivel 16 vagyok, idén már ne számítsak rá. De 11 éves unokatesómnak meg összevásároltak mindent és tök nagy mikuláscsomagot fog kapni, mert hogy régebben én is mindig kaptam nagybátyáméktól. De akkor is, szerintetek ez nem gonoszság? Legalább ne mondták volna, hogy unokatesóm kap. Nekem ez most nagyon rosszul esik..pedig én anyunak sütöttem ilyen kis mézeskalácsokat (igaz, hogy kicsit odaégett).
2010. dec. 5. 23:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy reggelre mégiscsak lesz a csizmádban valami. Most csak elterelték így a figyelmedet.
2010. dec. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Szerintem így akar csak nagyobb meglepetést okozni :) Nem fogsz rá számítani, és mégis hoz neked valamit a "Mikulás" :) Majd írd meg, hogy reggel volt-e vmi a cipőcskédben. :)
2010. dec. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%

Az én gyerekeim 19 és 20 évesek, naná, hogy kaptak Mikulás-csomagot, sőt 2-2 darabot is, mert az egyik tele van csokival, cukorral, a másikban meg plüss-figura van, kevés csokival... :-DDD


Lehet, holnap reggelre a te cipődben is lesz Mikulás-csomag, csak nem akarta anyukád előre elárulni!

2010. dec. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem gonoszság, de elég fura...Jó, tényleg nem vagy gyerek, de az ő GYEREKE és szerintem tök mindegy hány éves vagy.
2010. dec. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De az is milyen hogy nem vagyok gyerek. 16 évesen akkor mi vagyok, felnőtt? Szerintem még gyerek vagyok. Tök rosszul esik. És ráadásul, ahogy előadta: "Miért, mit vársz? NEM VAGY MÁR GYEREK!"
2010. dec. 5. 23:39
 6/21 A kérdező kommentje:
Mellesleg, ha buliba akarok menni, akkor természetesen "Gyerek vagy ehhez"..
2010. dec. 5. 23:41
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki gyerek, akinek élnek a szülei...

Én 20 vagyok, de kaptam mikulásra Lipton dobozt, amiben volt 3 doboz tea, meg egy bögre. Ja, és ezt már rég megígérte anyum, h ha találok olyan fehér táskát, ami tetszik, akkor mikulásra megkapom. De még nem sikerült találni...

2010. dec. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem amig a szulei elnek az embernek addig gyerek marad a gyerek.legalabbis a szulo gyereke, marpedig en 28 vagyok a mai napig kapok valami kis aprosagot a szuleimtol mert ugye nekik meg mindig gyerek vagyok es az is maradok mig velem vannak.nem jol gondolkoznak a szuleid sajnalom:(ird le a cimed es kuldok neked meglepit :)
2010. dec. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 38 vagyok, és még én is kapok. A 69 éves anyukámtól.
2010. dec. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
hat igen eleg kisgyerek vagy meg,szerintem is kene egy kis csomag neked.
2010. dec. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!