Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoctám igénylést be kell...

Szoctám igénylést be kell újra adni, ha szeptemberben már megkaptam vagy egy évre szól?

Figyelt kérdés
ELTE btkra járok. Kell újra papírokat intéznem, vagy automatikusan kapom még erre a szoctámot? köszi!
2012. febr. 14. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

neptunban küldték


nálunk minden félévben be kell adni

2012. febr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nálunk ETR van, és most találtam valahol h


Rendszeres Szociális Támogatás Korrekció



A Bölcsészettudományi Karon a rendszeres szociális támogatást a Szociális Bizottság egy tanévre ítéli meg, azzal a kikötéssel, hogy a hallgató köteles szociális körülményeiben bekövetkezett változásokat két héten belül jelezni a Bizottság felé.



Azon hallgatónak, akinek nem történt semmilyen változás szociális körülményeiben, nem kell korrekciós adatlapot benyújtania.

csak túl szép h igaz legyen....

2012. febr. 14. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd meg az ottani TO-t, bár nálunk is újra kell igényelni (PTE)
2012. febr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is oda járok, de nem értem, hogy ha te el tudod olvasni azt a bizonyos mondatot, és úgy tűnik, fel is fogtad, hogy mit jelent, akkor minek még a végére az, hogy "túl szép, hogy igaz legyen". TO-ra ezzel ne menj, mert elküldenek. Érdeklődhetsz a H épületben a HÖK-nél, de nem fognak neked örülni, mert egyértelmű a kiírás. Nyugalom, márciusi utalássan megy majd a pénz.
2012. febr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!