Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennétek a helyemben? Hétfőn...

Mennétek a helyemben? Hétfőn lesz 2 hete, hogy megkaptam a h1n1 elleni oltást, de a párom holnapra meglepit szervezett. Nem tudom mi azt sem hol, de már a gyerekeket is "lepasszolta".

Figyelt kérdés

Ti elmennétek?

Nem szeretném megsérteni, de félek is....


2009. dec. 3. 17:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Mitől félsz?
2009. dec. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem mi köze van a H1N1 oltásnak ehhez. Persze hogy elmennék vele. Nagyon kedves tőle, h meglepit szervezett neked:)
2009. dec. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
???
2009. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Hát ha már ennyi ideje be vagy oltva, akkor csak nem attól félsz, hogy mégis elkapod?
2009. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Te most azért nem szeretnél elmenni vele mert van ez a betegség? És akkor hogy dolgozol? Jajj, nem kell ennyire parázni tőle. Komolyan többet érne ha sok gyümölcsöt és zöldséget ennének az emberek...
2009. dec. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

De igen, attól félek,hogy mégis elkapom:(

De Megsértődött amikor mondtam,hogy nem tudom jó ötlet-e elmenni, már enyhül, de látom,hogy megsértettem:(

2009. dec. 3. 17:19
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
ennyire nem szabad félni!!!!
2009. dec. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

En is megsertodnek a parod helyeben. Nem vagy kicsit paranoias? Tudod hogy cserelnek veled? Mar csak a gyerek lepasszolas nagyon jol esne, de nincs kinek.

Ennyi erovel sose menj utcara mert barmikor elkaphatsz valamit.

2009. dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

Beteges félelem? Ezzel az erővel attól is félhetsz, hogy aidses leszel és leprás és rákos.....

Be is vagy oltva könyörgöm.

Én be se vagyok oltva, a családom és a fél iskola már túl van a H1n1-en, senkinek semmi baja, mindenkinek elmúlt 5 nap alatt, én el se kaptam, pedig teát főztem az egész családnak 3 napig. Mitől kell itt így parázni?

2009. dec. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Basszus, te hülye vagy!
2009. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!