Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon magányosnak és elveszet...

Nagyon magányosnak és elveszettnek érzem magam, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nagyon összegyűltek a problémáim, és nem tudok velük mit kezdeni. Fél éve főiskolás vagyok, és nem igazán érzem otthon magam ezen a területen, nem érdekel. A barátom pár hete megkérte a kezem, de ez csak kettőnk között zajlott, a szüleink nem tudhatnak róla, túl korainak tartanák. Ezzel egy időben elvállalt egy munkát, így napi 8 órában dolgozik. Mindketten a saját szüleinknél élünk, ezért elég problémás megoldani, hogy este találkozzunk, vagy hogy együtt aludjunk. Ő dolgozik, én tanulok... Szeptembertől levelezőn fog tanulni ő is, munka mellett. Még kevesebb időnk lesz egymásra... A gimis "barátaim" sem elérhetőek, ha szükségem lenne rájuk, nagyon jól megvannak a saját párjaikkal. Mostanában a családom is egyre inkább az őrületbe kerget. És a párom is nagyon hiányzik. Ő az egyetlen, aki végighallgat, és próbál megvigasztalni, ha valami bánt. Bele se merek gondolni, hogy mi lesz majd szeptembertől... még 4 év, mire mindketten elvégeznénk a sulit, és javulhatna a helyzet, de most úgy érzem, képtelen vagyok kibírni addig... mit lehet tenni ilyen helyzetben? :(
2012. febr. 14. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Írtam privit :)
2012. febr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magányos nagyon nem lehetsz, mert van barátod, sőt vőlegényed :)

Mindig vannak nehezebb szakaszok egy párkapcsolatban, emiatt ne érezd magad rosszul. Én, amikor a férjem sokat dolgozik és szinte alig találkozok vele, akkor csajos napot tartok :) Nem csinálok semmit, csak magammal foglalkozok. Szépítkezek, tornázok, fagyit eszek,, megnézek egy csomó romantikus vígjátékot, ilyesmi. Így gyorsan telik az idő :) Ha meg nagyon nem tudok már mit kezdeni magammal, akkor meg van elég tanulnivalóm...:D

Kitartás! Nézegesd az eljegyzési gyűrűdet és álmodozz :) Az is segít, közelebb hozza majd a párodat a szívedhez

2012. febr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Túl fogod te is élni és a kapcsolat is, ha szeretnétek és kitartóak vagytok. Mi a párommal már éltünk egy városban is, de külön országban is, aztán egy országban de külön városban, most együtt lakunk, de ez is változni fog. Közben mindketten tanultunk, én befejeztem, ő tanul még tovább és dolgozik is mellette, aztán én is szeretnék még tanulni és dolgozni mellette. Még legalább két év, mire minden jó lesz, és végre teljesen együtt lehetünk végleg. Szóval ki lehet bírni, ha igazán szereted a másikat, és ha látod a célt, ami felé mindketten törekszetek, amiért tanultok és dolgoztok minden nap: hogy 4 év múlva közös életetek lehessen. Légy erős, egy kapcsolatban mindig vannak küzdelmek, nem feltétlen konfliktus, hanem ilyen jellegű nehézségek is, harcolj a szerelmetekért :) Légy vidám és erős.


25L

2012. febr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igyekszem erős lenni, igazatok van, a cél érdekében harcolni kell.
2012. febr. 15. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!